RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договір оренди на майбутнє


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/08/17 01:07  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > a.gavrilov    10/08/17 15:57Дерево
Запрещено чрезмерное использование знаков препинания в текстах и заголовках тем. Темы и сообщения написанные только БОЛЬШИМИ БУКВАМИ или с чрезмерным использованием знаков препинания могут быть удалены. (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

10/08/17 19:41  lawyer_beginnerОтправить письмо > Діркопробивач    10/08/17 18:45Дерево
Це той випадок, коли теорія і практика не є полярно протилежними речами.

10/08/17 19:09  Marlboro! > Діркопробивач    10/08/17 18:45Дерево
А що не так з теорією? Вам дали абсолютно точну і однозначну відповідь в тім, що посвідчення буде залежати виключно від текстуального формулювання в договорі.

10/08/17 18:45  Діркопробивач > lawyer_beginner    10/08/17 18:22Дерево
Я хотів почути практики, хто такі договори укладав, нотаріально їх не посвідчучи, чи не було з таким проблем.
Але дають теоретичні поради =)
Всім дуже дякую за участь в обговоренні, все одно дуже допомогло для систематизації підходу до даного питання.

10/08/17 18:22  lawyer_beginnerОтправить письмо > Діркопробивач    10/08/17 12:42Дерево
Намагаєтеся всіх заплутати у нескладному по суті питанні.
Закон дозволяє вступити у договір оренди, яким передбачено, що майно буде передано в оренду у майбутньому. Як вже писали колеги -
1) орендодавець зобов'язується передати майно в користування орендарю не пізніше "х" років;
2) строк оренди: "х" років з дня підписання сторонами акту передачі-приймання майна в оренду.

10/08/17 17:28  a.gavrilov > Діркопробивач    10/08/17 16:52Дерево
Я лично не вижу проблем заключить предварительный договор \ перезаключить его через 3 года. Но если такой возможности нет, то я бы заключал и в случае чего ссылался бы на 795 ГКУ или даже бы сослался на нее в условиях договора

10/08/17 16:52  Діркопробивач > a.gavrilov    10/08/17 16:27Дерево
Т.е. Вы лично не видите проблем в формулировке"Договір вважається укладеним з 10.08.17 та обчислюється з моменту фактичної передачу будівлі у найм у відповідності до акту приймання- передачі"
и с 10/08/17 12:53 Marlboro! не видите разногласий, верно?

10/08/17 16:27  a.gavrilov > Діркопробивач    10/08/17 16:03Дерево
Специальная норма которая регулирует правоотношения в сфере найма?

2. Договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) строком на три роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню.

"З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором."

С момента передачи и начинается срок исчисления срока найма, т.е. 3 года с момента передачи. Не так ли?
А в чем проблема предварительного договора? Если Вас так смущает эта формулировка возьмите и через 3 года переподпишите договор новой датой?

10/08/17 16:03  Діркопробивач > a.gavrilov    10/08/17 15:57Дерево
Спасибо, да, видел, отвечал.
Если вернуться к своему вопросу -
" ...я не розумію як ця норма кореспондується з ч. 2. ст. 631: Договір набирає чинності з моменту його укладення...
Чи не виникне в мене обов'язку нотаріально посвідчити договір?"

10/08/17 15:57  a.gavrilov > Діркопробивач    10/08/17 15:39Дерево
Вам уже вроде сбрасывали
10/08/17 12:48 Rossi > Діркопробивач 10/08/17 12:42Дерево
Стаття 795. Передання будівлі або іншої капітальної споруди у найм
1. Передання наймачеві будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору! "З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором."!

10/08/17 15:55  Rossi > Діркопробивач    10/08/17 15:39Дерево
что такое "какая-то н/а"?

10/08/17 15:39  Діркопробивач > Rossi    10/08/17 15:35Дерево
а не могли бы Вы мне какую-то н/а бросить? а то по таким запросам гугл не ищет разницу...

10/08/17 15:35  Rossi > Діркопробивач    10/08/17 15:02Дерево
да

10/08/17 15:14  a.gavrilov > Діркопробивач    10/08/17 12:42Дерево
Орендодавец зобов'язується передати предмет оренди на протязі х років з моменту укладання договору.
Строк оренди складає х років з моменту підписання акту приймання-передачі. ??

10/08/17 15:02  Діркопробивач > Rossi    10/08/17 14:44Дерево
Т.е. исходя из Ваших утверждений, вступление в силу договора и срок договора - это два разных срока?

10/08/17 14:44  Rossi > Діркопробивач    10/08/17 14:25Дерево
Во-первых, стороны вольны определять, когда вступит в силу их договор (свобода договора). Во-вторых, даже когда договор аренды вступает в силу с момента достижения соглашения по условиям, строк договора все равно исчисляется с момента передачи помещения.

10/08/17 14:29  Діркопробивач > vitaliymatvey    10/08/17 13:45Дерево
Так і хочу передати об'єкт у майбутньому. Це і прописуємо у відповідному розділі. Але як бути з самим строком дії договору, як не потрапити в перебільшення трьох років.
А іншого формулювання мені в голову не приходить.
Я знаю, що так роблять ті ж Саєнки-Харенки, але я не в курсі чи вони нотаріально посвідчують такі договори

10/08/17 14:25  Діркопробивач > Rossi    10/08/17 12:48Дерево
Я розумію, я не розумію як ця норма кореспондується з ч. 2. ст. 631: Договір набирає чинності з моменту його укладення.
Договір оренди же є консенсуальним, і вважається укладеним з моменту досягнення домовленостей, що виражається в його підписанні.
Я теоретично розумію, я не розумію як це практично втілити в життя.

10/08/17 13:45  vitaliymatveyОтправить письмо > Діркопробивач    10/08/17 12:42Дерево
А чому не укласти Договір оренди сьогоднішнім числом і оговорити, наприклад, Об'єкт оренди повинен бути переданий Орендодавцем протягом трьох років з моменту укладення даного Договору

10/08/17 12:53  Marlboro! > Діркопробивач    10/08/17 12:42Дерево
Обчислюється не договір (як написано у Вас в пункті), а строк договору.

При такому формулюванні три роки як умова про нотаріальне посвідчення будуть рахуватись з 10.08.2017. Відповідно треба дивитись кінцевий строк договору, він має бути не пізніше 09.08.2020

10/08/17 12:48  Rossi > Діркопробивач    10/08/17 12:42Дерево
Стаття 795. Передання будівлі або іншої капітальної споруди у найм

1. Передання наймачеві будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) оформляється відповідним документом (актом), який підписується сторонами договору. З цього моменту починається обчислення строку договору найму, якщо інше не встановлено договором.

10/08/17 12:42  Діркопробивач   Дерево
Доброго літнього деньочка, шавновні
В когось зустрічалося в практиці як сформулювати строк дії договору, який укладаємо сьогодні, а дії зобов'язуємось вчинити у 2020 році?
Як вам здається формулювання типу: "Договір вважається укладеним з 10.08.17 та обчислюється з моменту фактичної передачу будівлі у найм у відповідності до акту приймання- передачі".
Чи не виникне в мене обов'язку нотаріально посвідчити договір, якщо я таке формулювання застосую?...
Дуже прошу попередній договір нє прєдлагать.
Дзеньк!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100