RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Будівельна ліцензія


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/08/17 17:41  Erikon.jurОтправить письмо > ока    10/08/17 14:12Дерево
Добрий вечір. Відразу скажу з приводу "привести види діяльності до нових видів". Постанова КМУ №1396 (зі змінами Постановую КМУ від 7 червня 2017 р. № 402) змінили раніше використовувані "категорії складності" на "класи наслідків". Майже всі нормативні документи привели до ладу. Але є тільки одне но: ліцензійні умови та види робіт так і залишилися в "старій версії" (категорії складності). Державна архутектурна будівельна інспекція приймає всі документи від юр. особи, яка планує отримати будівельну ліцензію згідно чинного законодавства України. Це щодо ліцензування та класів наслідків [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ; це щодо окремих питань ліцензування [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] .

10/08/17 14:12  ока   Дерево
з 10.06.2017 р внесено ряд змін до будівельних норм. чула, що чинну будівельну ліцензію необхідно зареєструвати електронно та привести види діяльності до нових видів згідно переліку будівельних норм? що скажете де можна про це прочитати?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100