RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Период пребывание на бирже после АТО


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/08/17 00:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > atoshnik    10/08/17 19:13Дерево
Стаття 30. Розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності деяких категорій громадян
1. Право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності мають:
...
3) особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів до отримання права на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб";

Вибір професії (спеціальності) із затвердженого переліку, форми та місця навчання здійснюється особою.

2. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом.

Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття виходячи з його фінансових можливостей.

3. Порядок [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] видачі державною службою зайнятості ваучерів затверджується Кабінетом Міністрів України.

Перелік [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/08/17 00:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > atoshnik    10/08/17 19:13Дерево
имхо, те же 270 дней

10/08/17 19:13  atoshnikОтправить письмо   Дерево
Здраствуйте, подскажите какой срок пребывания в центре зайнятости после демобилизации если уволен по соглашениб сторон спустя три месяца по дембелю?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100