RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оплата часу затримки поновлення з ініціативи роботодавця


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/09/17 21:07  akn > akn    11/09/17 19:53Дерево

11/09/17 19:53  akn > lyk    11/09/17 18:43Дерево
Дякую за відповідь. Логіка кру зрозуміла. Але що, коли після поновлення працівник через деякий час звільниться за власним бажанням, а дещо пізніше суд винесе ухвалу про виплату йому середнього за час затримки виконання рішення? Чи не настане для роботодавця в майбутньому відповідальність за затримку розрахунку при звільненні по ст.117 КЗпП? Адже обов'язок сплатити середню з/п за час затримки виконання від моменту рішення суду до моменту фактичного поновлення нікуди не зникає і суд має визначитись лише з сумою? Хіба ні?
Тому й запитую, може роботодавцю краще самому звернутися в суд з вимогою ухвалити рішення про виплату середньої з/п? ))

11/09/17 18:43  lyk > akn    11/09/17 18:14Дерево
для початку так зване кру запитає звідки пішла оплата таких видатків... далі пошлеться на згадану статтю, яка адресована для судового розгляду на відміну правила ст.117 кзпп, якою встановлено обов'язок роботодавця... далі за процедурою відшкодувати...

11/09/17 18:14  akn > akn    16/08/17 23:37Дерево
Щиро вибачаюсь, але питання залишаються актуальними.

16/08/17 23:37  akn   Дерево
Стаття 236. Оплата вимушеного прогулу при затримці виконання рішення про поновлення на роботі працівника
У разі затримки власником або уповноваженим ним органом виконання рішення органу, який розглядав трудовий спір про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника, цей орган виносить ухвалу про виплату йому середнього заробітку або різниці в заробітку за час затримки.

Два питання:
1. Чи має право бюджетна установа, винна у затримці виконання рішення про поновлення, здійснити виплату середнього заробітку за час затримки з власної ініціативи без ухвали суду? Якщо так, то що потім скаже КРУ?
2. Чи може бюджетна установа (роботодавець), винна у затримці, ініціювати винесення ухвали про виплату середнього? Зазвичай це робить працівник, а чи може роботодавець звернутися в суд, мовляв стягніть з нас з/п за час невиконання нами рішення про поновлення?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100