RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Новий член адвокатського об'єднання. Порядок прийняття


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/04/18 14:36  kosmozoo > Моня7    19/12/17 14:53Дерево
Если гонорар платится безналом - выгоднее через АО. ЗП у членов АО нет - управляющий партнер получает 1/4 ставки как руководитель юрлица. Остальные деньги платятся как дивиденды (налог - 5%) - их можно платить как угодно часто - хоть еженедельно.
При индивидуальной деятельности адвокат должен платить ЕСВ (22%), НДФЛ (18%) и ВС (1,5%) В итоге - 41,5%.
Может кто и платит...

19/12/17 14:53  Моня7 > annahnatenko    4/12/17 12:05Дерево
Просвітіть, давно хотів дізнатися, а навіщо вся ця лабуда з адвокатським об'єднанням-партнерами потрібна? Для оподаткування? Як? Процесуально у справах є конкретний адвокат(и), а не АО.

...правда єдина ситуація, що спала на думку це спільна купівля АО (засновниками) офісу. Тоді дійсно необхідно жорстко прописувати в статуті: засновників, їх вихід, прийняття нових, право вето кожного засновника на всі рішення, відшкодування його частки нерухомості при виході...

4/12/17 12:05  annahnatenkoОтправить письмо > Фима5    31/08/17 18:14Дерево
Ми розв'язали ситуацію таким чином. Внесли зміни до Статуту та запровадили два види членства в нашому АО - із внесенням внеску до статутного капіталу (такі члени поіменно перераховані в Статуті) та без внесення частки - відповідно такі члени не вказані в Статуті та Реєстрі. Прийняття нового члена без внесення ним частки не тягне необхіності звернення до реєстратора, оформлюємо звичайним протоколом. Повноваження такого адвоката на представництво інетерсів клієнта, яким підписано договір про надання правничої допомоги з АО, підтверджуватимуться ордером.

31/08/17 18:14  Фима5 > annahnatenko    30/08/17 16:24Дерево
Кстати, очень интересный вопрос. Тоже думал, что если перечень партнёров есть в Уставе , то нового партнёра нужно вносить тоже в Устав и идти к регистратору. Но есть другое мнение - новых партнёров принимают на основании протокола и договора о партнёрстве. Если где-то нужно это подтвердить - можно давать выписку из протокола или справку от адвокатского объединения. Также внести данные в реестр адвокатов о том что они партнёры. А в Уставе остаётся первичный перечень партнёров - они как учредители.

30/08/17 16:36  Rossi > annahnatenko    30/08/17 16:24Дерево
Не всегда участники юридического лица отражены в реестре.

30/08/17 16:24  annahnatenkoОтправить письмо > annahnatenko    30/08/17 16:18Дерево
як бути з п. 4 ч. 1 ст. 1 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", де вказано, що державна реєстрація - офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту ... зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
У Реєстрі наявна графа "Перелік Засновників (УЧАСНИКІВ)". Навіть учасник без внесення частки до статутного капіталу все ж є учасником. Чи не означає це необхідність реєстрації змін в разі прийняття в члени адвоката?

30/08/17 16:22  Rossi > annahnatenko    30/08/17 16:18Дерево
в суде - ордер

30/08/17 16:20  Rossi > annahnatenko    30/08/17 16:18Дерево
протокол собрания

30/08/17 16:18  annahnatenkoОтправить письмо > Rossi    30/08/17 16:13Дерево
а яким чином можна буде перевірити приналежність адвоката до об'єднання (наприклад, при наданні відповіді на а/з або в суді, коли договір про надання правової допомоги підписаний від Об'єднання, а представляє адвокат - не партнер)?

30/08/17 16:13  Rossi > annahnatenko    30/08/17 16:08Дерево
После того как у вас не будет перечня участников в уставе (ну и соответственно в реестре), их дальнейшее изменение не потребует обращения к регистратору.

30/08/17 16:08  annahnatenkoОтправить письмо > Rossi    30/08/17 16:07Дерево
Так і як бути з державною реєстрацією нових членів - не партнерів?

30/08/17 16:07  Rossi > annahnatenko    30/08/17 16:00Дерево
Да, такие изменения можно внести в устав.

30/08/17 16:00  annahnatenkoОтправить письмо > Rossi    30/08/17 15:57Дерево
Як Ви вважаєте, чи допустимо внести в статут зміни та вказати, що поіменно в статуті вказуються тільки партнери, які вносять частку в статутний капітал, а інші члени об'єднання в статуті не вказуються? І в такому випадку чи необхідно здійснювати ту саму реєстрацію?

30/08/17 15:57  Rossi > annahnatenko    30/08/17 15:45Дерево
Адвокатское объединения является объединением участников-адвокатов. Если состав участников объединения указан в уставе и вы хотите этот состав поменять, то разумеется нужно вносить изменения в устав. Это то же самое как спросить: нужно ли менять устав, если мы хотим поменять название юрлица?

30/08/17 15:45  annahnatenkoОтправить письмо > Rossi    30/08/17 15:42Дерево
Є, і всі вони мають статус партнерів, але новий член об'єднання не буде вносити частку, принаймні не планувалося, тобто він не матиме статусу партнера, а тільки адвоката (як у типовому статуті АО). Звідси й питання - чи треба вносити відомості про цього нового члена в реєстр і / або статут, і як реагують реєстратори на проведення реєстрації змін учасників без зміни статутного капіталу

30/08/17 15:42  Rossi > annahnatenko    30/08/17 15:39Дерево
Участники вносили доли, но в уставе нет персонального перечня участников?

30/08/17 15:39  annahnatenkoОтправить письмо > annahnatenko    30/08/17 15:08Дерево
ще додаткове питання - всі існуючі члени об'єднання вносили частки до статутного капіталу. Чи повинен новий член об'єднання внести частку?

30/08/17 15:39  annahnatenkoОтправить письмо > Rossi    30/08/17 15:37Дерево
у статуті не вказано нічого про державну реєстрацію змін в частині учасників

30/08/17 15:37  Rossi > annahnatenko    30/08/17 15:08Дерево
Устав объединения, надо полагать, утерян и его невозможно прочесть?

30/08/17 15:08  annahnatenkoОтправить письмо   Дерево
До створеного адвокатського об'єднання планується прийняти нового члена, який щойно отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
В Законі "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" не регламентовано порядок прийняття нових членів, необхідність відображеня поіменно членів у статуті та не вказано, які зміни юридичної особи підлягають державній реєстрації.
Звідси питання:
1) чи потрібно у випадку прийняття нового члена до АО здійснювати державну реєстрацію змін?
2) чи потрібно вносити зміни до статуту?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100