RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

А хто знає що з судовою колегією по адмінсправам ВСУ?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

31/08/17 11:59  neooneОтправить письмо > Михайло Петрович    31/08/17 10:38Дерево
Та я власне про те, що з 11.08.2017 в реєстрі ніяких ухвал, зазвичай вони впродовж 3-х днів ухвалу про відмову виносять, а зараз справа навіть не розписана на суддю. По цивільним і господарським хоч якийсь рух є.

31/08/17 10:38  Михайло Петрович > neoone    31/08/17 09:54Дерево
В мене заява до Верховного суду була подана у вересні 2016 року, за декілька тижнів відкрили провадження, і лише два місяці тому призначили справу до розгляду! Тобто минув майже цілий рік!!!
Лише після цього (після призначення справи до розгляду) починає діяти місячний термін коли ВСУ зобов'язаний прийняти рішення по справі. Тому пишіть листи, з проханням повідомити про рух вашої заяви!

31/08/17 10:05  ЛиквидаторОтправить письмо > neoone    31/08/17 09:54Дерево
У мене у ВАСУ ще 24.04.2015 року було відкрите касаційне провадження, схоже, що скаргу вони взагалі не збираються розглядати.
А що вже говорити про ВСУ?

31/08/17 09:54  neooneОтправить письмо   Дерево
Вже майже місяць заява про перегляд лежить. Навіть суддя невідомий.
І в реєстрі останні ухвали від 11.08.2017

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100