RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Самовільне зайняття земельної ділянки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/08/17 13:11  Marlboro! > Irina2208    31/08/17 13:06Дерево
Територіальна юрисдикція сільради може поширюватись і за формальні межі села. Більше того повноваження однієї ради можуть, наприклад, поширюватись на декілька сіл і тп - при цьому далеко не всі землі будуть комнальними, тобто такими, які рада може здати в оренду.

А в РДА вони написали бо РДА безпосередньо взаємодії з правоохоронними органами і їм простіше на Вас натравити прокурора. Отак от.

31/08/17 13:06  Irina2208 > Marlboro!    31/08/17 12:29Дерево
Але чому ж тоді сільрада надіслала таку відповідь: сільська рада розпоряджається землями комунальної власності. Оскільки вищевказані землі не належать до земель комунальної власності та знаходяться за межами населеного пункту, просимо звернутися до райдержадміністрації. І тепер сільський голова хоче, щоб голова райдержадміністрації примусив сплачувати податок

31/08/17 12:29  Marlboro! > Irina2208    31/08/17 11:58Дерево
Використання будь-яких земель без документу може бути самозахватом (самовільним заняттям).

Що стосується податку, то потрібно розмежовувати поняття територіальної юрисдикції сільради і належності земель до комунальної власності. Земля може бути державною, але все ще знаходитись в територіальній юрисдикції сільради - і податок за використання такої землі буде встановлювати сільрада.

31/08/17 11:58  Irina2208 > Marlboro!    31/08/17 11:10Дерево
Cільрада взагалі немає нічого до цих земель, адже ці землі колективної власності, дозвіл на використання яких дає райдержадміністрація. І сільрада надала таку ж відповідь, але ж зразу ж надіслала лист про те, щоб сплачували податок, з цих двох листів випливає протиріччя. Встановлений розмір оплати стосується лише земель сільської ради, до яких ці земельні ділянки не відносяться. Чи підпадають під дію ст.53.1 КУпАП використання цих земель?

31/08/17 11:10  Marlboro! > Irina2208    31/08/17 11:06Дерево
Питання трошки не зрозуміле. В чому конкретна проблематика питання? Вас цікавить чи треба платити, чи дійсно сільрада не здає в оренду державну землю, чи що?

31/08/17 11:06  Irina2208   Дерево
Доброго дня. Надійшла заява на адресу голови райдержадміністрації, від сільського голови, в якій викладено, що "на протязі останніх двох років на території сільської ради ТОВ незаконно обробляє земельні ділянки с/г призначення площею 46 та 28 га. Дане товариство земельного податку за користування землею не сплачує. В звязку з вищевикладеним, прошу Вас прийняти міри по впорядкуванню вказаних земельних питань для поповнення бюджету району."
В свою чергу ТОВ писало листи на сільського голову про надання дозволу на використання земельної ділянки загальною площею 46 та 28 га з земель консервації на землях колективної власності. На які сільським головою було надано відповідь, що "сільська рада розпоряджається землями комунальної власності. Оскільки вищевказані землі не належать до земель комунальної власності та знаходяться за межами населеного пункту, просимо звернутися до райдержадміністрації". Після чого було надіслано службову записку від сільського голови на адресу ТОВ "за результатами проведеного моніторингу стану використання земель с/г призначення державної власності на території району сільської ради підприємство ТОВ використовує протягом 2016-2017 рр. земельні ділянки без належних документів. Просимо вас оплатити земельний податок згідно рішення сесії сільської ради в розмірі 5 відсотків." Як бути в цій ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100