RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна у ЄДРПОУ відомостей щодо підписантів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/09/17 11:13  VavreniukОтправить письмо > oksana_oksanka_o    5/09/17 23:49Дерево
Дякую за деталі,тепер впевнена, що підготовила достатьно документів.)

6/09/17 00:12  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > oksana_oksanka_o    5/09/17 23:49Дерево
Пока у Вас единственный пост в форуме, пожалуйста зарегистрируйте другой аккаунт с более коротким ником или хотя бы с использованием пробелов, а не подчеркиваний.
почему - по ссылке [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/09/17 23:49  oksana_oksanka_oОтправить письмо > Vavreniuk    1/09/17 15:08Дерево
Підписантів в юр.особі може бути стільки, скільки вирішать засновники на загальних зборах. Для проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР, потрібно: протокол загальних зборів засновників про внесення в ЄДР відомостей про підписанта (підписи на протоколі нотаріально посвідчуються) і заповнена реєстраційна картка (Форма №3). Більше нічого від вас вимагати держ.реєстратори не мають права.

1/09/17 15:50  VavreniukОтправить письмо > Marlboro!    1/09/17 15:34Дерево
Дякую!

1/09/17 15:34  Marlboro! > Vavreniuk    1/09/17 15:08Дерево
Існування цієї графи в реєстрі, формально, взагалі ніяк нормативно не регулюється - тому дуже багато залежить від місцевої "практики" у реєстраторів. Відповідно було б непогано зайти на попередню консультацію до них.

Загалом же, як правило, вимагають, щоб порядок призначення цієї особи був прописаний в статуті. А як вже пропишите в статуті Ваша справа - призначення протоколом ЗЗУ, розпорядженням директора, тощо.

1/09/17 15:08  VavreniukОтправить письмо   Дерево
Добрий день. Керівництво поставило задачу: додати в відомості єдрпоу про ТОВ ще одну особу,окрім керівника, що має право підписувати всі документи. Намагаюсь розібратися, але залишаються деякі питання.
Не можу зрозуміти чи треба вносити зміни до Статуту, і якого характеру,
а також як саме оформити рішення про надання особі право діяти від імені тов без довіренності,в т.ч. підписувати документи таким чином, щоб реєстратор не відмовив.
Допоможіть розібратися будь ласка.)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100