RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спадкування неоформленого будинку збудованого у 1973 році


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/09/17 19:23  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Valentine    4/09/17 14:45Дерево
Буде правильно, якщо нормально все розписати, жодної проблеми не бачу.

4/09/17 14:45  Valentine   Дерево
Будинок збудувала у 1973 році ОСОБА_1. Було рішення міськради на землю, погоджені проекти тощо. Але не ввела в експлуатацію. У 2002 році померла. Син прийняв спадщину, але цей будинок теж ніяк не оформляв. У 2015 році син помер і тепер онуки намагаються через суд визнати право власності на будинок в порядку спадкування. На будинок є техпаспорт та оскільки побудований до 1992 року не вважається самочином. Суддя обмовилась про кодекс 1963 року, прямо не підказує, але явно бачить шлях задоволення позову та дала перерву нам подумати.
Чи може хтось розуміє, що мала на увазі суддя. Якщо посилатися на кодекс 1963 року як підставу належності будинку померлому синові доведеться уточняти позов та чи буде це правильно.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100