RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи потрібно змінювати цільове призначення земельної ділянки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/09/17 09:45  ZolotnikОтправить письмо > Vitalii08    5/09/17 16:17Дерево
Я думаю что если согласно классификатора целевого назначения отели отнесены к "громадській забудові", то если не изменить целевое и категорию с рекеации на землі громадської забудови" это будет нецелевое использование земельного участка

5/09/17 16:17  Vitalii08Отправить письмо   Дерево
Доброго дня!
У власності є земельна ділянка (розташована у прибережній зоні), яка за цільовим призначенням відноситься до земель громадської забудови. На земельній ділянці планується будівництво готельного комплексу.
Земельна ділянка включена до зони КВТ (зона установ відпочинку та туризму), яка призначена для розміщення пансіонатів, курортних готелів, туристичних баз, оздоровчих таборів, кемпінгів, об'єктів обслуговування, ландшафтних парків.
Поряд із земельною ділянкою на якій буде розміщуватися готельний комплекс, розташована земельна ділянка цільове призначення якої для дачного будівництва, тобто відноситься до земель рекреаційного призначення. Планується викупити сусідню земельну ділянку аби розширити будівництво.
Розділ 07 Класифікації видів цільового призначення земель узгоджується із положеннями ст. 51 Земельного кодексу України та також передбачає розміщення будинків відпочинку, пансіонатів, об'єктів фізичної культури і спорту, туристичних баз та інших об’єктів на землях рекреаційного призначення.
Прошу допомогти у вирішення таких питань:
- на яких категоріях земель можливо будувати готельні комплекси з розміщенням ресторану та приміщень для обслуговування населення.
- чи буде порушенням цільового призначення розміщення готельного комплексу на землях рекреаційного призначення.
- чи потрібно міняти цільове призначення земельної ділянки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100