RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Колишня дружина має намір написати заповіт на свою половину будинку. Чи має вона таке право?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/09/17 13:44  ShikoladkaОтправить письмо > Rossi    7/09/17 16:28Дерево
Дякую

7/09/17 16:28  Rossi > Shikoladka    7/09/17 16:23Дерево
Суд признает право собственности наследника на дом в соответствующей доле.

7/09/17 16:23  ShikoladkaОтправить письмо > Rossi    7/09/17 12:15Дерево
Правильно ли я понимаю, что в таком случае наследникам надо будет доказать в суде, что это совместное имущество и там-же в суде делить его?

7/09/17 16:11  ShikoladkaОтправить письмо > rommkopf    7/09/17 15:36Дерево
Дякую.
Малося на увазі чи потрібне нотаріальне посвідчення Угоди про поділ ..., але відповідь на це питання нашла в ст.69 СК

7/09/17 15:36  rommkopf > Shikoladka    7/09/17 12:39Дерево
Це за участі "бувшого".
В даній ситуації нотаруіс - це справа десята .)

Докладніше можете ознайомитися зі статтею 372 ЦКУ Поділ майна, що є у спільній сумісній власності та з
Методичними рекомендаціями з питань нотаріального посвідчення договорів про поділ спільного майна подружжя

7/09/17 12:39  ShikoladkaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    7/09/17 12:28Дерево
"укласти з "бувшим" угоду про поділ спільного майна" - це при участі нотаріуса?

7/09/17 12:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Shikoladka    7/09/17 11:43Дерево
Їй дуже бажано не тільки написати заповіт, але й укласти з "бувшим" угоду про поділ спільного майна, а якщо він не захоче - вирішити це питання у суді. Тому що спадкоємцям (зі спливом часу) буде це зробити вже набагато складніше.

7/09/17 12:15  Rossi > Shikoladka    7/09/17 11:43Дерево
Завещание можно составить на что угодно. Вопрос станет при получении наследства: оформление будет через суд, наследникам нужно будет в суде доказать, что дом был общей собственностью.

7/09/17 12:10  Mark-DonОтправить письмо > Shikoladka    7/09/17 11:43Дерево
вона має таке право.
О порядке его реализации расскажет нотариус .

7/09/17 11:43  ShikoladkaОтправить письмо   Дерево
Подружжя, в минулому, побудувало разом будинок, який був записаний на чоловіка. Двадцять років назад розлучилися мирно. Майно не ділили. Дружина залишилася жити в будинку, а чоловік знову одружився та переїхав. Колишня дружина всі 20 років жила в будинку, обслуговувала його, ремонтувала і т.д.
На сьогодні минула дружина має намір написати заповіт на свою половину будинку. Чи має вона таке право, і якщо не має, то як їй потрібно діяти?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100