RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Суб-суборенда нежитлового приміщення


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/09/17 17:32  rommkopf > nataviva    7/09/17 17:09Дерево
Що з цього приводу викладено в договорі суборенди / оренди? Передача в суборенду / субсуборенду може бути прямо заборонена "вищестоящим" договором, або ж може бути прописана "з умовами".

+не варто забувати, що згідно з ч.2 ст. 774. ЦКУ: "Строк договору піднайму (читай: суборенди / субсуборенди) не може перевищувати строку договору найму".

7/09/17 17:14  Rossi > nataviva    7/09/17 17:09Дерево
Стаття 774. Піднайм
3. До договору піднайму застосовуються положення про договір найму.

7/09/17 17:09  natavivaОтправить письмо   Дерево
Підскажіть, будь-ласка, чи можна здавати в Суб-суборенду частину нежитлового приміщення. Якщо так то чим це передбачено. Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100