RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Не дотримано вимог до змісту претензії

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/09/17 12:11  tata_pОтправить письмо > Marlboro!    12/09/17 12:02Дерево
та не, я норм переношу:))) и сама когда-то было дело так раздражала контрагента отписываясь и совершая некрасивые процесуальные деверсии, а после заседания мы с ним мило обсуждали сколько же еще заседаний мой директор захочет растянуть:) но тут, тут просо я к людям со всей душой, и вела их с момента заказа (они поставщики), и по оплатам они все через меня пробивали, и претензию им чисто формальную кинула (потому и провтыкала), и договоренности были, что они все исправят. а они мне пишут, что я студент первокурсник и ст 222 не читала. сволочи:)))

12/09/17 12:02  Marlboro! > tata_p    12/09/17 11:59Дерево
Нічого собі, з такою вразливістю Вам краще не ходити в місцеві суди

12/09/17 11:59  tata_pОтправить письмо > Rossi    11/09/17 16:14Дерево
та не в том дело:) дело в том, что знаете, как в лицо плюнули:) вот хотела себя успокоить немного, а то шоколадка не помогла:)

11/09/17 16:14  Rossi > tata_p    11/09/17 15:37Дерево
Так вы ведь нашли практику, что претензия роли не играет, можно и без нее. Какая разница, что там в ней было или не было?
С таким же успехом можете спрашивать, например, что если вы претензию отправили в дождливый день.

11/09/17 15:37  tata_pОтправить письмо > rommkopf    11/09/17 15:27Дерево
доречі відповіді на моє питання по судовій практиці і аргументацію нормативну я не отримала?;))

11/09/17 15:36  tata_pОтправить письмо > rommkopf    11/09/17 15:27Дерево
дякую, але ваш сарказм не зовсім доречний. кожен з нас робить помилки, але не кожен здатен їх визнати, а особливо тут, серед професионалів. я могла викласти текс інаке, прикривши свій косяк, але не бачу такої необхудності. вже вийшла із возрасту амбіцій. скоріше за все до судового розгляду не дойде (через певні взаємовідносини підприємств). і поки що у судових справах я так "не спішила". а в чому ви лоханулись найближчим часом у робочих справах?;))))

11/09/17 15:27  rommkopf > tata_p    11/09/17 15:02Дерево
Ви краще зосередьтеся на підготовці позову та письмових доказів - документів на підтвердження Ваших вимог (якщо я правильно зрозумів Вашу ситуацію), оскільки потім буде: "лоханулась поспішала. на це звернув увагу суд", а це вже зовсім інші наслідки, аніж помилка у претензії. )

11/09/17 15:02  tata_pОтправить письмо > rommkopf    11/09/17 14:58Дерево
дякую я це розумію, но якщо вона вже є і є поислання на недотримання, хотілось би мати відповідь із судової практики. я нічого не можу знайти.

11/09/17 14:58  rommkopf > tata_p    11/09/17 13:22Дерево
На практиці претензія - це пшик із мізерним шансом задоволення, якщо вона не є пред'явленням вимоги (ч. 2 ст. 530 ЦКУ). Суд на факт надіслання/ненадіслання претензії ніяк не зважає, а може про неї і не дізнатися.

Ну, а недотримання положень щодо змісту претензії (нехай і формальних) - це улюблений привід надати таку ж пшикову відписку: "ми би з радістю, але...".

11/09/17 14:45  tata_pОтправить письмо > Marlboro!    11/09/17 13:51Дерево
до речі не шукається чомусь, так як ви вказали.

11/09/17 14:14  tata_pОтправить письмо > Marlboro!    11/09/17 13:51Дерево
дякую, я нахально гадала може в когось є вже підбрка відповідних рішень:))) буду шукать трохи пізніше. бо щось стидно за свій провтик:)

11/09/17 13:51  Marlboro! > tata_p    11/09/17 13:46Дерево
Знайти судову практику по застосуванню певної норми закону, як правило, досить легко.
Для цього в реєстрі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] в строку пошуку просто вписуєте нарізку із цитат з норми. Наприклад: 222 має право звернутися до нього з письмовою претензією У претензії зазначаються повне найменування і поштові реквізити заявника
Після чого виставляєте параметри пошуку - в першу чергу доцільно відсіювати по практиці касаційних інстанцій.

11/09/17 13:46  tata_pОтправить письмо > Marlboro!    11/09/17 13:31Дерево
дякую, теж так розумію. ала треба щось відповісти на випад контрагента, що ми не дотримали цих вимог, може є в вас посилання на судовы рішення?

11/09/17 13:31  Marlboro! > tata_p    11/09/17 13:22Дерево
Якщо в претензії міститься суть вимог, то формальні недоліки ні на що не впливають.

11/09/17 13:22  tata_pОтправить письмо   Дерево
не знайшла по пошуку. якщо направлено претензію та не дотримано виомг до її змісту: не вказані поштові реквізити заявника у тексті (ст. 222 гку, ст 6 гпку). ну ось так лоханулась поспішала. на це звернули увагу у відопвіді.
які наслідки? якщо буде судовий розгляд як це може вплинути? може хтось кине судовою практикою.
про необовязковість взагалі звернення з претензією знаю, судову практику бачила.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100