RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Свердловини та мережа в користування асоціації ОСББ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/09/17 08:50  bliznjukiselradaОтправить письмо > 2694    14/09/17 11:25Дерево
Власник не зміниться! Комунікації залишаться в комунальній власності селищної ради. Планується передати в оперативне управління асоціації ОСББ для надання послуг багатоквартирним будинкам!

14/09/17 11:25  2694Отправить письмо > bliznjukiselrada    13/09/17 17:02Дерево
У випадку зміни власника інж.мереж, новий власник все одно має розробляти робочий проект та іншу документацію, оскільки в старій документації вказаний старий власник. Просто передати за старими документами не можна. Їх можна використовувати при створенні нової документації, але всі дозволи, погодження водовідведення, все доведеться переробляти. Є велика ймовірність що за час що пройшов з моменту прокладання комунікацій, суттєво змінилися вимоги, карта інж.мереж району, навантаження на систему та інше.

13/09/17 17:02  bliznjukiselradaОтправить письмо > 2694    12/09/17 12:36Дерево
Ви, мабуть, не правильно зрозуміли! Реконструкція або нове будівництво мережі водопостачання та водовідведення не планується проводити. Вся мережа вже існує та експлуатується. Як правильно передати існуючу мережу від комунального підприємства на Асоціацію ОСББ та визначити її надавачем послуг?

12/09/17 12:36  2694Отправить письмо > bliznjukiselrada    11/09/17 15:56Дерево
Потрібно починати з проекту. В кожному будинку є проект по водопостачанню та водовідведенню, якщо ви хочете змінити постачання та відведення води у будинку, то потрібно розробити проект, погодити його у зі всіма зацікавленими службами, єкологія-водоканал-інженерні мережі міста, СЕС, пожежники і так далі, після цього замовити такі роботи у організації яка має дозвіл на такі роботи. Ліцензування потрібне, регулятор - НКРЕП. Код економ.діяльності (КВЕД) 36.0

11/09/17 15:56  bliznjukiselradaОтправить письмо   Дерево
На даний час послуги з водопостачання та водовідведення надаються певним підприємством в користуванні якого знаходяться артезіанські свердловини та відповідна мережа комунальної власності. З метою зменшення вартості послуг з водопостачання та водовідведення органом місцевого самоврядування розглядається можливість передати свердловини та мережу в користування асоціації ОСББ та визначити її надавачем послуг з водопостачання по багатоквартирному житловому фонду, так як асоціація є неприбутковою організацією вартість послуг дещо знизиться!? По-перше, чи можливо документально оформити дані дії та яким чином? По-друге чи потрібно асоціації ОСББ отримувати дозвіл на спецводокористування та ліцензію на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100