RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи обов'язково у договір з французами до назви компанії додавати організаційно-правову форму SAS


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/09/17 10:32  АделаидаОтправить письмо > Ruten88    14/09/17 10:26Дерево
Поддерживаю вариант с подписанием доп.соглашения, особенно если возможны споры с таможней по стоимости товара. Могут придраться к нестыковкам в названии контрагента в контракте и инвойсе.

14/09/17 10:46  Ruten88Отправить письмо > klim-ko    14/09/17 10:44Дерево
Дякую за відповідь, я теж більше схиляюся до підписання додаткової угоди.

14/09/17 10:44  klim-ko > Ruten88    14/09/17 10:26Дерево
1. Фактично вносити зміни до вже укладеного контракту потреби немає. Якщо звісно у самому контракті обов'язковість таких змін не прописана.
Але я б радив підписати додаткову угоду, що б в подальшому не пояснювати податковим та митним органам абсурдність їх можливих претензій.
2. В нових контрактах необхідно вказувати точне найменування та ОПФ контрагента

14/09/17 10:26  Ruten88Отправить письмо   Дерево
Доброго дня всім форумчанам. Ситуація наступна. У середині серпня наш контрагент з Франції надіслав нам листа в якому вказав, що з 1 вересня до назви компанії буде додана частка SAS (ОПФ - АТ Спрощеного типу). Вчора нам прислали виписку з торгового реєстру, де була вказана назва компанії в одному рядку, а нижче змінена опф. До цієї виписки нам також направили супровідний лист, в якому вказано, що у них вже на всіх інвойсах та документах фігурує назва компанії з абревіатурою SAS, однак ви можете договір з нами не міняти. Питання
1) Чи потрібно складати додаткову угоду до контракту, в якій замінювати назву компанії наприклад з "Колобок" на "Колобок SAS"?
2)Чи обовязково у договір з французами до назви компанії додавати організаційно-правову форму SAS?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100