RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Купівля ЦМК з подальшим розподілом на об'єкти і демонтажем - оподаткування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/09/17 13:09  Marlboro! > VasylR7    18/09/17 12:51Дерево
Вартість розподіляється згідно пункту 9 ПСБО 7: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Загалом справедливу вартість простіше всього підтвердити оцінкою. При цьому загальна вартість розподілених ОЗ не повинна перевищувати вартість ЦМК.

По ПДВ потрібно обгрунтовувати причину списання: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/09/17 12:51  VasylR7   Дерево
Підприємство купляє ЦМК іншого підприємства (майно, не корпоративні права). Після проведення купівлі та оформлення усіх документів буде проводитись розподіл ЦМК на окремі об'єкти нерухомості з наступним переоформленням документів, при цьому значна частина зношених і непридатних для експлуатації будівель буде демонтована.
Як правильно розподілити в б/о загальну вартість ЦМК на вартість окремих об'єктів? на підставі експертної оцінки? важливо правильно це зробити, оскільки вартість частини об'єктів буде одразу віднесена на витрати у зв'язку з початком демонтажу.
Крім того, купівля ЦМК здійснюється з ПДВ. Як краще буде підприємству уникнути зайвих податкових зобов'язань з ПДВ при демонтажу окремих будівель?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100