RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ознакомление с Уставом (ст. 143 ГК Украины)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Теги: устав
Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/03/16 13:21  Marlboro! > lawyerhome    4/03/16 13:09Дерево
Якщо я правильно розумію, то по новому закону мінюст має статути взагалі в інтернет всі злити на загальний огляд, бвло схоже тут [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

4/03/16 13:09  lawyerhomeОтправить письмо > EASA.    7/06/05 14:40Дерево
Нова редакція Закону не дає права / механізму для ознайомлення зі змістом статуту, а лише передбачає порядок витребування (вилучення) та ТИМЧАСОВИЙ ДОСТУП до документів з реєстраційної справи. Дозволяється це лише за ухвалою суду, або слідчого-судді, а ТИМЧАСОВИЙ ДОСТУП дозволяється лише спеціальному органу з відмивання доходів, торгівлі зброєю, тобто новий закон НЕ передбачає можливості звичайним смертним отримувати доступ до Реєстраційної справи (статуту). Така от колізія.

Стаття 30. Витребування (вилучення) та тимчасовий доступ до документів з реєстраційних справ
1. Витребування (вилучення) документів з реєстраційних справ здійснюється в порядку, визначеному законом.
2. Суб'єкт державної реєстрації, у якого зберігається реєстраційна справа, зобов'язаний зробити копії документів, що вилучаються з реєстраційної справи, у паперовій та електронній формі у разі їх відсутності в Єдиному державному реєстрі. Копії документів у паперовій формі повинні бути пронумеровані, прошиті та завірені печаткою. До реєстраційної справи долучаються копія судового рішення про витребування документів, супровідний лист або документ, яким суд уповноважив особу на їх одержання, а також копія опису вилучених документів.
3. Оригінали документів, вилучені з реєстраційної справи, надсилаються поштовим відправленням до суду або передаються безпосередньо особі, уповноваженій судом на їх одержання, і підлягають негайному поверненню суб'єкту державної реєстрації, у якого зберігаються реєстраційні справи, після проведення відповідних процесуальних дій.
Тимчасовий доступ до документів з реєстраційної справи здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду в порядку, визначеному Кримінальним процесуальним кодексом України.
4. У разі вилучення (виїмки) документів з реєстраційної справи на підставі ухвали слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів суб'єкт державної реєстрації, у якого зберігається реєстраційна справа, зобов'язаний зробити копії документів, що вилучаються з реєстраційної справи (щодо яких проведено виїмку), відповідно до частини другої цієї статті, а також долучити до реєстраційної справи копію такої ухвали та опис вилучених документів. Документи, вилучені з реєстраційної справи (щодо яких проведено виїмку), надаються безпосередньо особі, визначеній в ухвалі слідчого судді, суду.
5. Вилучення (витребування) документів з реєстраційної справи не є підставою для відмови державного реєстратора у проведенні реєстраційних дій, передбачених цим Законом.
6. Обсяг, порядок надання інформації з реєстраційної справи та доступу до документів, що знаходяться в реєстраційній справі, центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, визначаються Кабінетом Міністрів України.

7/06/05 15:52  GGTОтправить письмо > EASA.    7/06/05 14:40Дерево
Знакомиться допускали (делают это нежелательно). Снимать копии нет. Подавали письменное заявление с просьбой назначить день и время, указывали цель ознакомления.
Не могут (вернее, не должны) они руководствоваться лишь законом о гос. регистрации.
Какие сведения должны содержать уставы ООО, тоже в законе о гос. регистрации указаны или в ГК?
Выемка тут ни причем, это совсем другое (даже писать не буду). Вы это им сами объясните.7/06/05 14:40  EASA.   Дерево
Ув. господа ! на практике допускали ли Вас до ознакомления с уставами
любых предприятий, позволяли ли снимать копии? Позвонил в исполком спросить когда можно зайти: начали нести всякую лабуду, что, мол, они
руководствуются лишь законом о регистрации, а там лишь по решению суда и в процессе уголовного судопроизводства (выемка). ноу-хау доводов эффективных не подкажете как их переубедить

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100