RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Автомобіль по дорученню в арешті


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/05/18 12:22  Rossi > Viking    22/05/18 11:53Дерево
Что значит "купили по доверенности"? На вас просто выдали "генеральную доверенность", не переоформив право собственности, или отчуждение таки было оформлено, а от продавца действовал представитель по доверенности?

По какой причине изъяли машину (в связи с чем она была в базе розыска)?

22/05/18 11:53  VikingОтправить письмо > zabr    25/09/17 16:11Дерево
У 2008р. купив "па давєрєнасті" у перекупа. Реєстр обтяжень ніколи не містив відомостей про арешт ТЗ і зараз не містить! Але. У 2013р. спрацював "Рубєж" і машина поїхала на штраф майдан. Звертався у суди.
1. Позов про неправомірність дій працівників міліції (в основі витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, згідно даних якого арешт на ТЗ відсутній). Відмова в позові.
2. Позов про визнання права власності. Відмова в позові.
3. Позов про визнання правочину купівлі-продажу ТЗ недійсним, оскільки укладений під впливом обману. Відмова в позові.
4. Визнання правочину нікчемним та застосування наслідків нікчемного правочину. Розглядаємо, 24.05. засідання.
Висновки. Витяги з реєстру обтяжень до одного місця. Якщо мусари забрали, то віддадуть тільки за 1500 доларів США. Рішення про визнання права власності дають суди за гроші. Зараз питання про повернення того, що перекуп отримав при передачі ТЗ - купа доларів. Якщо потрібні форми документів, консультації - звертайтесь. :)

25/09/17 16:11  zabr > Ликвидатор    25/09/17 16:06Дерево
а тот факт что в МРЕО не увидели тогда, а сейчас когда я решил так увидели сразу

25/09/17 16:06  ЛиквидаторОтправить письмо > zabr    25/09/17 15:30Дерево
Вы заключали договор не с собственником, а его представителем.
Он заявит, что не знал о залоге.
Пробуйте.

25/09/17 15:30  zabr > Ликвидатор    25/09/17 15:20Дерево
Виходить, що попав по повній, в один день можуть просто арештувати машину і все. а якщо подати заяву до міліції про шахрайство.

25/09/17 15:20  ЛиквидаторОтправить письмо > zabr    25/09/17 14:14Дерево
За змістом ч.2 ст.17 Закону України "Про заставу" заставодавець може відчужувати заставлене майно тільки за згодою заставодержателя, якщо інше не встановлено законом.
Аналогічна норма міститься в ч.2 ст.586 ЦК України.

А відповідно до ч.1 ст.215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам.

Недодержання ч.2 ст.17 Закону України "Про заставу" та ч.2 ст.586 ЦК України під час укладення купівлі-продажу автомобіля є підставою для визнання його недійсним.

Згідно ст.9 ЗУ "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень":
Якщо інше не встановлено законом, зареєстроване обтяження зберігає силу для нового власника (покупця) рухомого майна, що є предметом обтяження, за винятком таких випадків:
1) обтяжувач надав згоду на відчуження рухомого майна боржником без збереження обтяження;
2) відчуження належного боржнику на праві власності рухомого майна здійснюється в ході проведення господарської діяльності, предметом якої є систематичні операції з купівлі-продажу або інші способи відчуження цього виду рухомого майна.

Тому зняти заставу малоймовірно.

25/09/17 14:14  zabr > Ликвидатор    25/09/17 14:11Дерево
в банку взнавав борг є, а власника автомобіля вже більше 2 років ніде немає, ніхто не може знайти його місце перебування. А може в подібній ситуації вийде судом зняти заставу, так як я не знав про неї і сплатив кошти офіційно.

25/09/17 14:11  ЛиквидаторОтправить письмо > zabr    25/09/17 13:58Дерево
Купівля автомобіля через МРЕВ містить певні ризики. Так, вони не завжди перевіряють арешти чи застави, ніколи не перевіряють наявність згоди на продаж автомобіля іншого з подружжя тощо.
З'ясуйте, можливо запис про заставу архівний і борг перед банком вже погашений.
Якщо ні, то подавайте позов до попереднього власника (НЕ його представника за довіреністю, з яким Ви укладали угоду) про визнання договору купівлі-продажу у спрощеній формі довідки-рахунку недійсним, стягнення з нього безпідставно отриманих коштів та процентів за користування ними.

25/09/17 14:03  ЛиквидаторОтправить письмо > Ликвидатор    25/09/17 13:55Дерево
Правова позиція ВСУ у справі N 6-688цс15:
Видача довіреності на володіння, користування та розпорядження транспортним засобом без належного укладення договору купівлі-продажу цього транспортного засобу не вважається укладеним відповідно до закону договором та не є підставою для набуття права власності на транспортний засіб особою, яка цю довіреність отримала.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

25/09/17 13:58  zabr > Ликвидатор    25/09/17 13:55Дерево
Не підскажите подібна ситуація виявилась, в 2014 році придбав автомобіль, зараз хотів його продати, але виявилось, що він в заставі у банку.

Як виявилось, перший власник придбав в 2011 році автомобіль в кредит у банку та в якості забезпечення кредиту автомобіль було заставлено, потім власник по генеральній довіреності передав автомобіль другому власнику. В жовтні 2014 року я придбав цей автомобіль у другого власника, купівля відбувалася в МРЕО по справці – рахунку, автомобіль було знято с власника та поставлено на мене, як на нового власника, про заставу ніхто не вказав ні в МРЕО ні той власник що по довіреності. Зараз я хотів продати машину, але в МРЕО виявилось, що вона в заставі у банку, Як бути, що підкажете?

25/09/17 13:55  ЛиквидаторОтправить письмо > Ликвидатор    25/09/17 13:52Дерево

25/09/17 13:52  ЛиквидаторОтправить письмо > водій    25/09/17 13:42Дерево
Ви не купляли автомобіль, Вам власник довірив право керувати ним та розпоряджатись в інтересах власника, автомобіль залишився його власністю. Тому у Вас і виникли проблеми.
Якщо простими заходами арешт не вдасться зняти, то Вам потрібно просити суд визнати довіреність удаваним правочином, визнати, що в дійсності між вами склалися відносини купівлі-продажу, визнати автомобіль Вашою власністю та звільнити його з-під арешту.
Доказами того, що Ви автомобіль купили, може бути розписка про те, що власник отримав від Вас гроші за купівлю автомобіля.
Але недавно я бачив негативну практику ВСУ в таких справах.
Потрібно шукати.

25/09/17 13:42  водій > Ликвидатор    25/09/17 13:37Дерево
а як же суд не допоможе, я ж добросовісний покупець, кошти сплатив, про арешт мені не повідомили. може визнати право власності на автомобіль та зобовязати зняти арешт.

25/09/17 13:37  ЛиквидаторОтправить письмо > водій    25/09/17 13:22Дерево
Так. ВДВС зніме арешт, якщо припинились законні підстави його накладення. Якщо підстави не припинились, то й суд не допоможе.
Але спочатку, принаймні, з'ясуйте все по телефону.

25/09/17 13:37  водій > Marlboro!    25/09/17 13:24Дерево
але ж думаю звернутися до дВС все таки потрібно, вони точно все пояснять, що до чого накладено арешт.

25/09/17 13:35  водій > Marlboro!    25/09/17 13:24Дерево
так я теж думаю, щось тут не так, і тим паче лист адресований начальнику ВРЕР УДАШ ГУМВС в донецькій області. хотя печатка стоїть банку. я придбав його в 2015 році, скільки часу їздив ніхто не зупеняв. щож тепер робити?

25/09/17 13:24  Marlboro! > водій    25/09/17 13:22Дерево
Хах, лист липа, інфа 99%. З формулюванням "який знаходився в заставі" - для чого банку взагалі було б давати "дозвіл"? Після погашення, якщо таке було, автомобіль банку не цікавий і давати на щось дозвіл він не повинен та не може.

25/09/17 13:22  водій > Ликвидатор    25/09/17 13:16Дерево
Тобто мені потрібно направити листа до ВДВС з запитом на якій підставі на автомобіль накладено арешт?

25/09/17 13:16  ЛиквидаторОтправить письмо > водій    25/09/17 12:43Дерево
Лист від банку - це добре.
Але Вам потрібно з'ясувати, на якій підставі ВДВС наклав арешт?
Якщо ВДВС виконував рішення суду про стягнення з власника коштів на користь банку, то, можливо, власник не сплатив виконавчий збір, а тільки сплатв банку борг, тому й арешт не знятий.

Якщо дія виданої Вам довіреності не припинилась, робити все можете і Ви, але від імені і в інтересах власника.

Представництво за довіреністю припиняється, зокрема, у разі закінчення строку довіреності; скасування довіреності особою, яка її видала; смерті особи, яка видала довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності.

25/09/17 12:43  водій   Дерево
Така ситуація придбав по генеральній довіреності автомобіль у власника, зараз хотів його переоформити на себе, але в МРЕО виявилось, що на даний автомобіль накладено арешт донецьким ВДВС в 2009 році, при купівлі машини власник сказав, що з банком рохрахувався та банк в 2012 році видав йому листа "Про надання дозволу на зняття з реєстраційного обліку автомобіля, який знаходився в заставі у банку" (цей лист мені власник надав при купівлі машини як підтвердження, що машина чиста) а виявилось, що арешт висить досі.
Як тапер мені бути направити листа до ДВС у донецькій області щоб вони зняли арешт, чи подавати до суду на зняття з арешту і чи можу це робити я, чи потрібен тільки власник автомобіля?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100