RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Автомобіль по дорученню в арешті

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

25/09/17 16:11  zabr > Ликвидатор    25/09/17 16:06Дерево
а тот факт что в МРЕО не увидели тогда, а сейчас когда я решил так увидели сразу

25/09/17 16:06  ЛиквидаторОтправить письмо > zabr    25/09/17 15:30Дерево
Вы заключали договор не с собственником, а его представителем.
Он заявит, что не знал о залоге.
Пробуйте.

25/09/17 15:30  zabr > Ликвидатор    25/09/17 15:20Дерево
Виходить, що попав по повній, в один день можуть просто арештувати машину і все. а якщо подати заяву до міліції про шахрайство.

25/09/17 15:20  ЛиквидаторОтправить письмо > zabr    25/09/17 14:14Дерево
За змістом ч.2 ст.17 Закону України "Про заставу" заставодавець може відчужувати заставлене майно тільки за згодою заставодержателя, якщо інше не встановлено законом.
Аналогічна норма міститься в ч.2 ст.586 ЦК України.

А відповідно до ч.1 ст.215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам.

Недодержання ч.2 ст.17 Закону України "Про заставу" та ч.2 ст.586 ЦК України під час укладення купівлі-продажу автомобіля є підставою для визнання його недійсним.

Згідно ст.9 ЗУ "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень":
Якщо інше не встановлено законом, зареєстроване обтяження зберігає силу для нового власника (покупця) рухомого майна, що є предметом обтяження, за винятком таких випадків:
1) обтяжувач надав згоду на відчуження рухомого майна боржником без збереження обтяження;
2) відчуження належного боржнику на праві власності рухомого майна здійснюється в ході проведення господарської діяльності, предметом якої є систематичні операції з купівлі-продажу або інші способи відчуження цього виду рухомого майна.

Тому зняти заставу малоймовірно.

25/09/17 14:14  zabr > Ликвидатор    25/09/17 14:11Дерево
в банку взнавав борг є, а власника автомобіля вже більше 2 років ніде немає, ніхто не може знайти його місце перебування. А може в подібній ситуації вийде судом зняти заставу, так як я не знав про неї і сплатив кошти офіційно.

25/09/17 14:11  ЛиквидаторОтправить письмо > zabr    25/09/17 13:58Дерево
Купівля автомобіля через МРЕВ містить певні ризики. Так, вони не завжди перевіряють арешти чи застави, ніколи не перевіряють наявність згоди на продаж автомобіля іншого з подружжя тощо.
З'ясуйте, можливо запис про заставу архівний і борг перед банком вже погашений.
Якщо ні, то подавайте позов до попереднього власника (НЕ його представника за довіреністю, з яким Ви укладали угоду) про визнання договору купівлі-продажу у спрощеній формі довідки-рахунку недійсним, стягнення з нього безпідставно отриманих коштів та процентів за користування ними.

25/09/17 14:03  ЛиквидаторОтправить письмо > Ликвидатор    25/09/17 13:55Дерево
Правова позиція ВСУ у справі N 6-688цс15:
Видача довіреності на володіння, користування та розпорядження транспортним засобом без належного укладення договору купівлі-продажу цього транспортного засобу не вважається укладеним відповідно до закону договором та не є підставою для набуття права власності на транспортний засіб особою, яка цю довіреність отримала.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

25/09/17 13:58  zabr > Ликвидатор    25/09/17 13:55Дерево
Не підскажите подібна ситуація виявилась, в 2014 році придбав автомобіль, зараз хотів його продати, але виявилось, що він в заставі у банку.

Як виявилось, перший власник придбав в 2011 році автомобіль в кредит у банку та в якості забезпечення кредиту автомобіль було заставлено, потім власник по генеральній довіреності передав автомобіль другому власнику. В жовтні 2014 року я придбав цей автомобіль у другого власника, купівля відбувалася в МРЕО по справці – рахунку, автомобіль було знято с власника та поставлено на мене, як на нового власника, про заставу ніхто не вказав ні в МРЕО ні той власник що по довіреності. Зараз я хотів продати машину, але в МРЕО виявилось, що вона в заставі у банку, Як бути, що підкажете?

25/09/17 13:55  ЛиквидаторОтправить письмо > Ликвидатор    25/09/17 13:52Дерево

25/09/17 13:52  ЛиквидаторОтправить письмо > водій    25/09/17 13:42Дерево
Ви не купляли автомобіль, Вам власник довірив право керувати ним та розпоряджатись в інтересах власника, автомобіль залишився його власністю. Тому у Вас і виникли проблеми.
Якщо простими заходами арешт не вдасться зняти, то Вам потрібно просити суд визнати довіреність удаваним правочином, визнати, що в дійсності між вами склалися відносини купівлі-продажу, визнати автомобіль Вашою власністю та звільнити його з-під арешту.
Доказами того, що Ви автомобіль купили, може бути розписка про те, що власник отримав від Вас гроші за купівлю автомобіля.
Але недавно я бачив негативну практику ВСУ в таких справах.
Потрібно шукати.

25/09/17 13:42  водій > Ликвидатор    25/09/17 13:37Дерево
а як же суд не допоможе, я ж добросовісний покупець, кошти сплатив, про арешт мені не повідомили. може визнати право власності на автомобіль та зобовязати зняти арешт.

25/09/17 13:37  ЛиквидаторОтправить письмо > водій    25/09/17 13:22Дерево
Так. ВДВС зніме арешт, якщо припинились законні підстави його накладення. Якщо підстави не припинились, то й суд не допоможе.
Але спочатку, принаймні, з'ясуйте все по телефону.

25/09/17 13:37  водій > Marlboro!    25/09/17 13:24Дерево
але ж думаю звернутися до дВС все таки потрібно, вони точно все пояснять, що до чого накладено арешт.

25/09/17 13:35  водій > Marlboro!    25/09/17 13:24Дерево
так я теж думаю, щось тут не так, і тим паче лист адресований начальнику ВРЕР УДАШ ГУМВС в донецькій області. хотя печатка стоїть банку. я придбав його в 2015 році, скільки часу їздив ніхто не зупеняв. щож тепер робити?

25/09/17 13:24  Marlboro! > водій    25/09/17 13:22Дерево
Хах, лист липа, інфа 99%. З формулюванням "який знаходився в заставі" - для чого банку взагалі було б давати "дозвіл"? Після погашення, якщо таке було, автомобіль банку не цікавий і давати на щось дозвіл він не повинен та не може.

25/09/17 13:22  водій > Ликвидатор    25/09/17 13:16Дерево
Тобто мені потрібно направити листа до ВДВС з запитом на якій підставі на автомобіль накладено арешт?

25/09/17 13:16  ЛиквидаторОтправить письмо > водій    25/09/17 12:43Дерево
Лист від банку - це добре.
Але Вам потрібно з'ясувати, на якій підставі ВДВС наклав арешт?
Якщо ВДВС виконував рішення суду про стягнення з власника коштів на користь банку, то, можливо, власник не сплатив виконавчий збір, а тільки сплатв банку борг, тому й арешт не знятий.

Якщо дія виданої Вам довіреності не припинилась, робити все можете і Ви, але від імені і в інтересах власника.

Представництво за довіреністю припиняється, зокрема, у разі закінчення строку довіреності; скасування довіреності особою, яка її видала; смерті особи, яка видала довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності.

25/09/17 12:43  водій   Дерево
Така ситуація придбав по генеральній довіреності автомобіль у власника, зараз хотів його переоформити на себе, але в МРЕО виявилось, що на даний автомобіль накладено арешт донецьким ВДВС в 2009 році, при купівлі машини власник сказав, що з банком рохрахувався та банк в 2012 році видав йому листа "Про надання дозволу на зняття з реєстраційного обліку автомобіля, який знаходився в заставі у банку" (цей лист мені власник надав при купівлі машини як підтвердження, що машина чиста) а виявилось, що арешт висить досі.
Як тапер мені бути направити листа до ДВС у донецькій області щоб вони зняли арешт, чи подавати до суду на зняття з арешту і чи можу це робити я, чи потрібен тільки власник автомобіля?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100