RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Прописка дитини без згоди батька


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/10/17 23:29  Олексій > анн.а    4/10/17 20:37Дерево
В моем случае было согласие отца нотариально заверенное и отказано ЦНАПом снятие с регистрации детей, т.к. обратился представитель мамы. По их мнению, представитель не может снимать с регистрации детй немотря на наличие нотариально заверенного согласия папы и мамы. Вся семья давно не проживает в Украине, дети-граждане РФ. Пусть приезжает мама и только так.

25/10/17 23:21  анн.а > kir-ov    5/10/17 00:57Дерево
может ли быть освобождена мать ребенка от оплаты суд. сбора согласно ст.5 п.7 Про суд. збір (громадяни, які у випадках, передбачених законодавством, звернулися із заявами до суду щодо захисту прав та інтересів інших осіб), по иску к регистрационной службе? регистр. служба отказалась прописывать ребенка по месту прописки матери из-за отсутствия согласия отца.

6/10/17 14:47  анн.а > kir-ov    5/10/17 00:57Дерево
??

5/10/17 11:08  анн.а > kir-ov    5/10/17 00:57Дерево
1) было бы отлично, если бы получилось прописать ребенка до конца этого месяца. 2) киев

5/10/17 00:57  kir-ovОтправить письмо > анн.а    4/10/17 22:45Дерево
1) какие у Вас сроки на прописку?
2) в какой области Украины необходимо прописать ребёнка?

5/10/17 00:54  kir-ovОтправить письмо > анн.а    4/10/17 20:37Дерево
І ще одна справа:
Постанова Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 липня 2017 року по справі №501/29/17 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
...Отже, приймаючи до уваги все вищезазначене, враховуючи пріоритетність прав дитини і охорону дитинства як такого, та з метою максимально якісного забезпечення основоположних інтересів ОСОБА_3 та з огляду на ту обставину, що рішення відповідача не містить інших підстав для відмови у реєстрації окрім відсутності письмової згоди батька, яка не може вважатися обґрунтованою з вищенаведених підстав, колегія суддів приходить до висновку про необхідність, зокрема, зареєструвати ОСОБА_3 та внести відомості про місце її проживання за адресою: АДРЕСА_1 до реєстру територіальної громади м.Чорноморська.

Станом на 04.10.2017 немає відомостей про подачу касаційної скарги (в тому числі на ресурсі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ).

5/10/17 00:45  kir-ovОтправить письмо > анн.а    4/10/17 20:37Дерево
Ось цікава практика із цього приводу
Постанова Харківського апеляційного адміністративного суду від 03 листопада 2016 року по справі №638/11177/16-а [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
...З огляду на встановлені у справі фактичні обставини та досліджені докази, колегія суддів приходить до висновку, що відповідач по справі, відмовляючи у здійсненні реєстрації місця проживання малолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 за місцем проживання матері, хоча й діяв на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений пунктами 11, 18 Правил № 207, однак, без урахування інтересів дітей, як це визначено вимогами Конвенції про права дітей та Закону України «Про охорону дитинства».
...Колегія суддів вказує, що належним і достатнім способом захисту прав позивачки та її дітей у спірних відносинах є скасування рішень відділу реєстрації місця проживання у Шевченківському районі м. Харкова про відмову у реєстрації місця проживання ОСОБА_2 та ОСОБА_3, та зобов'язання відповідача зареєструвати місце проживання дітей позивачки за адресою : АДРЕСА_1.

Ухвала ВАСУ від 23 січня 2017 року по справі №638/11177/16-а [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
...Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Відділу реєстрації місця проживання у Шевченківнську районні м. Харкова Управління ведення Реєстру територіальної громади Департаменту реєстрації Харківської міської ради на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 03 листопада 2016 року у справі...

4/10/17 22:45  kir-ovОтправить письмо > анн.а    4/10/17 20:37Дерево

4/10/17 22:45  анн.а > kir-ov    4/10/17 22:42Дерево
спасибо. а нет ли каких-то лазеек? мы не можем ждать решения суда, это долго. получить письмову згоду отца - еще сложнее.

4/10/17 22:42  kir-ovОтправить письмо > анн.а    4/10/17 20:37Дерево
Правила реєстрації місця проживання (затверджено постановою КМУ від 2 березня 2016 р. № 207) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
...Реєстрація місця проживання
18. ...
...У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

4/10/17 22:06  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > анн.а    4/10/17 20:37Дерево

4/10/17 20:37  анн.а   Дерево
прочитала статтю "Як прописати дитину без згоди батька" про те, що дитину можна зареэструвати по своєму місцю прописки без згоди батька. із статті: "Найчастіше без присутності другого з батьків органи ДМС на словах відмовляються реєструвати дітей. Дана відмова незаконна." на яку статтю нормтивно-правового акту можна посилатись?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100