RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Туроператор "живе" в ст.207 ПК чи є варіанти


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/11/17 14:06  62454 > 62454    11/10/17 10:10Дерево
up

11/10/17 10:57  62454 > mbamber    11/10/17 10:48Дерево
мені чи бухгалтеру?
ваші аргументи?

11/10/17 10:48  mbamberОтправить письмо > 62454    11/10/17 10:10Дерево
rabota.ua)))

11/10/17 10:10  62454   Дерево
Колеги, допоможіть вирішити питання і знайти агрументи для бухгалтера

1) якщо туроператор формує турпродукт - він оподатковується по ст. 207 ПК, маржа, ПДВ "гаситься"
2) якщо туроператор не формує турпродукт, а продає лише окремі турпослуги (окремо квитки, окремо готелі), діє як агент - він не має право "гасити" ПДВ і веде окремий облік турагентської діяльності і оподатковує її по-іншому ніж туроператорську
Все вірно?
Бухгалтер вважає, що туроператор може вести лише один облік і незалежно від виду діяльності, продажу тури чи окремої послуги завжди "гасить" ПДВ. Його агрумент = так працює " туристичний ринок"
Як бути? Де шукати? На що звернути увагу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100