RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Припинено договір про визнання ел. документів - ПН неприйнято

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/10/17 12:26  добрый жук > Marlboro!    20/10/17 11:38Дерево
ну так то воно так, я згідна, що то факт навколишньго світу), але ж ми офіційно не визнаємо цей факт (незаконне одностороннє припинення договору), а тут бац і подали новий договір до підписання, то так наче й згідні ми з припиненням старого. ну якось так.

я ще собі думаю, от підпишуть вони новий договір, а суд постановою визнає дії по припиненню старого протиправними -та й що, у нас типу вийде 2 діючих договори?
(Бо суд в своїх постановах пише, що не треба ставити вимогу про відновлення дії договору, а достатньо вимоги визнання дій по припиненню протиправними і задоволення такої вимоги означає що договір дійсний)

20/10/17 11:38  Marlboro! > добрый жук    20/10/17 11:05Дерево
Припинення старого договору це закінчений факт, визнавати чи невизнавати його не можна в принципі - якщо закрити очі, то навколишній світ нікуди не пропадає. Таке припинення, натомість, може бути або законним, або незаконним - подача нового звіту ж ніяким чином цю кваліфікацію не змінить.

20/10/17 11:05  добрый жук > Marlboro!    20/10/17 10:12Дерево
Вже подали, в процесі.Та поки що віз і нині там.
А я от собі думаю (для суду) -якщо ми подали новий договір, то чи не свідчить це про те, що ми визнаємо припинення старого? А з іншого боку-ну а що робити, ПН то не приймають.

20/10/17 10:12  Marlboro! > добрый жук    20/10/17 02:31Дерево
А новий укласти?

20/10/17 02:35  добрый жук > добрый жук    20/10/17 02:31Дерево
в ДПІ морозяться по повній программі. Вас там нет -и капец.

20/10/17 02:31  добрый жук   Дерево
При спробі реєстрації ПН повернулися квитанції -"документ не прийнято. можливо припинено дію договору про визнання електронних документів". пізніше прийшов лист з ДПІ про незнаходження нас за місцем знаходження.
Що робити? До суду про визнання дій протиправними то зрозуміло, але довго, а ПН не приймають вже. Які можуть бути ще шляхи? Думаю подати скаргу, але не знаходжу ніякого порядку подання такої скарги. По закону про звернення громадян/наказу 271? так ми юр.особа. По 56 ПКУ? так там оскаржують рішення, а у нас немає ніякого рішення, у нас дії -по неприйняттю ПН і припиненню договору. Просто тупо написати -скарга?
Поділіться, будь-ласка, практикою, хто знає.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100