RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Безпідставно набуте чи гонорар?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

22/10/17 10:09  zavgarОтправить письмо > ОК АКА Олюня    22/10/17 04:55Дерево
Дякую за Вашу думку

22/10/17 04:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > zavgar    22/10/17 00:37Дерево
ну, так в сад - Вам никто ничего не платил, Вы никому ничего не должны

22/10/17 00:37  zavgarОтправить письмо > ОК АКА Олюня    21/10/17 03:28Дерево
Ні.

21/10/17 03:28  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > zavgar    20/10/17 23:03Дерево
расписки писали?

20/10/17 23:03  zavgarОтправить письмо   Дерево
По усному договору представляв клієнтку при оформленні спадщини на два будинки. Вартість послуг визначити неможливо було, тому домовилися про поетапну оплату витрат, а повний розрахунок провести після оформлення спадщини на два будинки. За два роки отримав 1,3 тис. на відшкодування витрат. За два роки зібрав, витративши масу свого часу і зусиль, необхідні документи. Перед походом до нотаріуса отримав від клієнтки 4000 грн, з яких нотаріус взяв 2500 (не використано 1500 авансу). В результаті оформлена спадщина на один будинок, і частково оформлена на другий (залишилася судова процедура оформлення спадщини). З клієнткою домовилися, що 1500 залишку я маю витратити на судові витрати після того як вона продасть перший із успадкованих будинків, а потім будемо проводити повний розрахунок. Після цього — пауза на рік через сімейні проблеми клієнтки. Сьогодні вона телефонує і вимагає повернути 1500, бо у неї тяжке становище і терміново потрібні гроші. Я ж розумію, що залишаюся без гонорару за 2 роки роботи, на що отримую відповідь: «1). Письменный договор не заключался, поэтому на любой гонорар вы претендовать не можете; 2) вы достаточно заработали на поэтапную оплату (це вона про 1300 грн, витрачені мною на довідки і виписки)». За правовою природою ці 1500 грн є авансом для виконання усного договору. Чи вправі я відмовитися повертати аванс у ситуації, коли від продовження договору відмовився не я, а авансодавець?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100