RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Забезпечення позову


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/19 12:16  Rossi > o.dubovyi    28/11/19 11:01Дерево
Продолжают действовать до их отмены определением суда.

28/11/19 11:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > o.dubovyi    28/11/19 11:01Дерево
не надо дублировать свой вопрос в нескольких темах. поднимайте одну.

28/11/19 11:01  o.dubovyi > LAV555    2/03/18 13:10Дерево
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи продовжують дію заходи забезпечення позову після прийняття рішення про задоволення позову та набрання вказаним рішенням законної сили у адміністративному процесі?

Наприклад в ГПК і ЦПК зазначено, що "У разі ухвалення судом рішення про задоволення позову заходи забезпечення позову продовжують діяти протягом дев’яноста днів з дня набрання вказаним рішенням законної сили або можуть бути скасовані за вмотивованим клопотанням учасника справи".

В КАСУ аналогічної норми немає, тому не зрозуміло, заходи забезпечення позову продовжують діяти чи скасовуються у разі прийняття рішення про задоволення позову та набрання ним законної сили.
Завчасно дякую!

15/11/18 07:12  ЛиквидаторОтправить письмо > Шавлюков    14/11/18 16:09Дерево
Не зможете.

Щодо арешту на прдмет іпотеки див. лист ВСУ "Аналіз судової практики застосування судами законодавства, яке регулює іпотеку як заставу нерухомого майна" від 01.02.2015:
"Чинним законодавством не передбачено заборони накладення арешту на майно, що є предметом іпотеки.
...
Водночас законодавством не врегулювана можливість звільнення з-під арешту заставленого майна, накладеного для забезпечення позову. Зважаючи на ту обставину, що накладення арешту має своїм наслідком заборону відчуження арештованого майна, ним порушується право іпотекодержателя в разі невиконання боржником забезпеченого іпотекою зобов'язання одержати задоволення своїх вимог за рахунок предмета іпотеки. Зі змісту частин 6 та 7 ст. 3 Закону N 898-IV убачається, що у разі, якщо належним чином зареєстрована іпотека виникла раніше накладення арешту для забезпечення реального виконання рішення суду щодо задоволення вимог стягувачів, відмінних від іпотекодержателя, суд повинен приймати рішення про звільнення з-під арешту іпотечного майна. При цьому не має підстав відмовляти у звільненні з-під арешту зазначеного майна у зв'язку з відсутністю факту реального порушення забезпеченого іпотекою зобов'язання боржником на момент пред'явлення відповідної вимоги. Факт порушення основного зобов'язання, забезпеченого іпотекою, виступає лише умовою реалізації гарантованих іпотекою прав іпотекодержателя й не пов'язується з його існуванням, а отже, і порушенням шляхом арешту та заборони відчуження предмета іпотеки.

14/11/18 16:09  Шавлюков > вилы    14/11/18 14:46Дерево
Якщо арешт буде накладено, чи зможемо ми здійснити стягнення на предмет іпотеки у позасудовому порядку за іпотечним застереженням, тобто зареєструвати за собою право власності на предмет іпотеки?

14/11/18 14:46  вилы > Шавлюков    14/11/18 13:30Дерево
Чи може суд накласти арешт на це майно? - може

14/11/18 14:39  Шавлюков > Шавлюков    14/11/18 13:31Дерево
У постанові КМ 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" є п.61: Наявність зареєстрованої заборони відчуження майна, накладеної нотаріусом під час посвідчення договору іпотеки, на підставі якого набувається право власності на предмет іпотеки іпотекодержателем, а також зареєстрованих після державної реєстрації іпотеки інших речових прав, у тому числі іпотеки, на передане в іпотеку майно не є підставою для відмови у державній реєстрації права власності за іпотекодержателем.
Чи є такий арешт, накладений як забезпечення позову у цивільній справі, "іншим речовим правом" у розумінні цієї норми?

14/11/18 13:31  Шавлюков > Шавлюков    14/11/18 13:30Дерево
Обтяження іпотекою звісно наявне в реєстрі.

14/11/18 13:30  Шавлюков > sinchuk    14/11/17 08:38Дерево
В мене теж таке саме питання. Виступаємо іпотекодержателем, поступила інформація про те, що третьою особою подано позов до іпотекодавця і в якості забезпечення вимагають накласти арешт на майно, яке є предметом іпотеки за нашим договором.
Чи може суд накласти арешт на це майно?
Якщо може і арешт буде накладено, чи зможемо ми здійснити стягнення на предмет іпотеки у позасудовому порядку за іпотечним застереженням, тобто зареєструвати за собою право власності на предмет іпотеки? Чи за наявності арешту це буде зробити неможливо?

2/03/18 13:10  LAV555 > kyivlegal    2/03/18 12:45Дерево
Особисто я такої вимоги в ЦПК не бачу. Більше того, дуже часто, особливо юристи банків у справах про стягнення, взагалі не роздруковують додатків для Відповідача. І при цьому, дуже рідно судді залишаюсь такі позови без руху (із вимогою надіслати копії додатків для Відповідача).

2/03/18 13:00  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    2/03/18 12:45Дерево
Як додаток.

2/03/18 12:45  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    2/03/18 11:41Дерево
У цивільному судочинстві інша специфіка, тому копію можна не додавати.
___________
Все ж таки, як правильно (у цивільному)?
Заяву про забезпечення зазначати як додаток до позовної чи ні?

2/03/18 12:39  LAV555 > kyivlegal    2/03/18 12:27Дерево
Я це вже зрозуміла, Ви с початку про це не писали.

2/03/18 12:27  kyivlegalОтправить письмо > LAV555    2/03/18 12:12Дерево
у нас цивільна справа
надсилає копії відповідачеві суд

2/03/18 12:12  LAV555 > kyivlegal    2/03/18 11:50Дерево
У порядку саме господарського судочинства, у практиці моїх колег, неодноразово були випадки повернення позовної заяви саме через ненаправлення заяви про забезпечення позову Відповідачу.
У цивільному судочинстві інша специфіка, тому копію можна не додавати.

2/03/18 11:50  kyivlegalОтправить письмо > Евгений Осычнюк    2/03/18 11:41Дерево
Не факт, реєстр свідчить про інше, але питання не в тому.
Заява про забезпечення позову має купу своїх додатків, тому не хотілося б робити ще й копію для відповідача.
Ніде в ЦПК не бачу, щоб Заява про забезпечення (у випадку одночасного подання з позовом) була саме його додатком.

2/03/18 11:41  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > kyivlegal    2/03/18 11:30Дерево
Якщо Ви позивач, то це позбавлене сенсу. Тільки гороші на вітер, на судовий збір.

2/03/18 11:30  kyivlegalОтправить письмо > LAV555    2/03/18 11:26Дерево
ні, іпотекодавцем

2/03/18 11:26  LAV555 > sinchuk    14/11/17 08:38Дерево
Ви у цьому випадку є іпотекодержателем?

2/03/18 11:14  LAV555 > kyivlegal    2/03/18 10:24Дерево
Якщо подаєте позовну заяву разом із заявою про забезпечення (у додатках до позову вказуєте), то потрібно надсилати відповідачу.
Якщо перед поданням позову, то ні.

2/03/18 10:24  kyivlegalОтправить письмо > sinchuk    14/11/17 08:38Дерево
Якщо подавати заяву про забезпеченя позову ОДНОЧАСНО із позовною заявою, вона буде як додаток до позовної заяви, тобто готувати копію для відповідача ?
Чи позовна заява з копією для відповідача, і Заява про забезпечення у одному примірнику ?

14/11/17 08:38  sinchuk   Дерево
чи може суд в забезпечення позову накласти арешт на майно, яке обтяжене іпотекою?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100