RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Возможно ли оспорить?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/11/17 16:11  KsenijaОтправить письмо > klim-ko    20/11/17 12:49Дерево
никто и не говорит об удовлетворении жалобы. на этом основании срок должны восстановить.

20/11/17 12:49  klim-ko > Marlboro!    20/11/17 11:50Дерево
Стосовно Укртелекому, то "офіційно" вони перестали надавати послуги зв'язку з квітня 2017 році - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Стосовно мобільних операторів, то таких оголошень я не зустрічав.
Але. Справа не в тому.
По суті суди йдуть наступним шляхом.
Відповідно до пп. 3 п. 6 інформаційного листа ВГСУ у суда є лист від Укрпошта про те, що кореспонденція на окуповані території не надсилається.
Далі, за пп.4 п.6 цього ж листа, вони просто зазначають в рішенні, що передати телефонограму/факс немає можливості через неможливість встановити зв'язок. Все - спробуй довести, що можливість додзвонитися була.
Ну і вступає в дію пп.4 п.6. листа щодо повідомлення через сайт суду.

А далі саме "чарівне" - абзац другий пп.4 п.6. того ж інформаційного листа ВГСУ вказує: "Якщо господарським судом вжито відповідних заходів щодо повідомлення учасника судового процесу, який знаходиться на території проведення АТО, у суду вищої інстанції відсутні підстави для скасування прийнятого судового рішення з посиланням на пункт 2 частини третьої статті 104 або пункт 2 частини другої статті 111-10 ГПК".
Тобто, апеляційну скаргу приймуть, а от чи задовільнять її на підставі "відсутності належного повідомлення відповідача" - питання.

20/11/17 11:50  Marlboro! > klim-ko    20/11/17 11:42Дерево
А які саме і на підставі чого послуги звязку не надаються "там"? Є інфа про те, що не надаються поштові послуги.
По телефонах такого не чув. Якщо фактично можна дозвонитись - хіба послуга не надається? Плюс часто вказують контактні телефони які і взагалі знаходяться не "там".
Саме по собі офіційне місцезнаходження особи не говорить про те, що її можна інформувати тільки через сайт.

20/11/17 11:42  klim-ko > Ksenija    20/11/17 10:54Дерево
Я Вам за про одне, а Ви мені про "можливо подзвонити". Добре, залишайтесь зі своїм баченням.

20/11/17 10:54  KsenijaОтправить письмо > klim-ko    20/11/17 10:19Дерево
и метод есть: позвонить или отправить сообщение и зафиксировать это в журнале. нет записи в журнале - вот это не законно. просто саботируют норму закона. никто и не собирается её выполнять.

20/11/17 10:19  klim-ko > Ksenija    20/11/17 09:50Дерево
Закон потрібно виконувати у законний спосіб. А якщо законних методів повідомити з підтвердженням немає, тоді необхідно переходити до іншого способу виконання. З таким же успіхом, суд порушить порядок повідомлення якщо повідомить "на дєрєвню дєдушке". Тому, на даний час, суди повідомляють розміщенням інфи на своєму сайті.

20/11/17 09:50  KsenijaОтправить письмо > klim-ko    20/11/17 09:35Дерево
так это ж закон. смысл его оспаривать? его надо выполнять. нарушение судом требования закона я бы указала как основание пропуска срока. это в том случае, если в инете таки имеется сайт ответчика или в реестре что-то есть.
а как МТС там работает, не официально?

20/11/17 09:35  klim-ko > Ksenija    20/11/17 09:26Дерево
А нічого, що "офіційно" послуги зв'язку на територіях, які окуповані, не надаються? Так і бачу запис у матеріалах справи "була передана телефонограма на такий то номер, який хоч офіційно не обслуговується, але працює".

20/11/17 09:26  KsenijaОтправить письмо > klim-ko    20/11/17 08:55Дерево
на этот вопрос там тоже есть ответ: запись в журнале. телефонограммы и раньше были. а какое основание у суда проигнорировать требование закона?

20/11/17 08:55  klim-ko > Ksenija    17/11/17 17:16Дерево
Дзвонити як приватна особа Ви можете скільки завгодно. В даному випадку важливий факт підтвердження того, що повідомлення отримане.

17/11/17 17:16  KsenijaОтправить письмо > klim-ko    17/11/17 15:00Дерево
конечно. я звоню в Донецк подруге.
а также на сайте фирмы (что найти не составляет проблем, но не у каждой есть) или в реестре ГРПОУ может быть указан и-мейл, сайт, моб тел.

17/11/17 15:11  Stronata > klim-ko    17/11/17 15:06Дерево
Это в помощь автору вопроса,возможно, поможет в обжаловании решения.
На момент поиска ссылки и отправки сообщения Ваше было последним.

17/11/17 15:06  klim-ko > Stronata    17/11/17 15:00Дерево
Стривайте, хіба я десь написав, що ТС не поновлять строк на апеляційне оскарження?
Порада щодо мониторингу стосувалась виключно того, що б знов не отримати такий от "нєжданчік" у вигляді вже відкритого виконавчого провадження.

17/11/17 15:00  Stronata > klim-ko    17/11/17 11:53Дерево
Есть такое решение хорошее ВХСУ № 911/4241/15 от 10.10.2017 г.
"На сторону процесу законодавством НЕ покладено обов'язок здійснювати моніторинг щодо існування судових проваджень, у яких він виступає учасником судового процесу" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

17/11/17 15:00  klim-ko > Ksenija    17/11/17 14:44Дерево
Тут основне "або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення". Тобто необхідна наявність підтвердження. Як думаєте, на даний момент, реально подзвонити у Донецьк по телефону, передати повідомлення і отримати підтвердження такої передачі? Навряд, тому суди "перестрибують" цей етап і розміщують інфу у себе на сайті.

17/11/17 14:44  KsenijaОтправить письмо > klim-ko    17/11/17 11:53Дерево
как должен суд суд применить п 3) пункта 6 не понятно. ведь только при отсутствии уведомления по тел или и-мейл (что есть практически о каждом предприятии в Инете, может у А было и в реестре) можно считать предприятие уведомленным.
"здійснює відповідне повідомлення шляхом надсилання телеграми, телефонограми, з використанням факсимільного зв'язку чи електронною поштою або з використанням інших засобів зв'язку, які забезпечують фіксацію повідомлення. У такому разі на примірнику переданого тексту, що залишається у матеріалах справи, зазначаються дата і година його передачі і прізвища та ініціали осіб, які передали і прийняли текст".

17/11/17 11:53  klim-ko > AlevtinaZ    14/11/17 15:04Дерево
В якості доповнення до порад інших форумчан.
Є такий лист ВГСУ, який в т.ч. описує порядок повідомлення учасника судового процесу, який знаходиться в зоні АТО - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Якщо керуватись даним листом, то фактично ваше підприємство буде вважатися таким, що було повідомлено про подання позову і призначення засідань, якщо на сайті Господарського суду Донецької області були розміщені відповідні об'яви. Ось цей розділ сайту - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
В майбутньому Вам треба моніторити ці питання, що б знову не було здивування, що "з'явилось виконавче провадження".

17/11/17 10:45  право имеюОтправить письмо > AlevtinaZ    14/11/17 15:04Дерево
в случае признания причины пропуска процессуального срока уважительной хозяйственный суд может восстановить пропущенный срок. Ссылайтесь в ходатайстве на причины пропуска.

14/11/17 15:16  Rossi > AlevtinaZ    14/11/17 15:04Дерево
Подавайте апелляционную жалобу вместе с ходатайством о восстановлении срока.

14/11/17 15:04  AlevtinaZ   Дерево
Здравствуйте. Нужен совет, помощь - назовите как угодно. Предприятие А, зарегистрированное и находящееся в Донецке, в ноябре 2017г. узнало об открытии исполнительного производства. Оказалось, что в августе 2016г. некое предприятие Б подало исковое заявление о взыскании средств с предприятия А. Так вот, вся печаль в том, что ни искового заявления, ни определений суда - ничего мы не получали, о судебном разбирательстве ни какой информации к нам не поступало. Предприятие Б с нами не связывалось. В итоге суд принял решение в пользу предприятия Б со всеми вытекающими последствиями. Так вот возможно ли восстановить сроки для апелляции? И вобще можно ли хоть что-то сделать?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100