RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Прийняття працівника на роботу на вихідні та святкові дні

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/11/17 11:15  вилы > Marlboro!    29/11/17 10:39Дерево
вопросов действительно слишком много. на мой (художника) взгляд я в достаточной мере аргументировал свою позицию, а на свои вопросы, как уже предлагалось ранее, вы сами можете сразу и дать ответы с развернутой позицией. целый аналитический материал получится, а там может кто-нибудь тоже выскажется

29/11/17 10:39  Marlboro! > вилы    29/11/17 10:23Дерево
А, наприклад, місцезнаходження робочого місця, трудові обовязки, заробітна плата, професія, строк дії строкового договору - це "умови організації праці працівника"?

>>своим содержанием указывает. буквально говоря о том, что именно в контракте могут сторонами быть отдельно установлены "умови організації праці працівника". в то время как первая часть этой статьи в связке с ст.142 говорит о том что по обычному тр.дог эти условия регулируются пвтр. и я тоже уже об этом писал.>>

- ну я просто в упор не бачу, де там буквально це написано. І між статтями 21 і 142 взагалі не бачу нормативного зв'язку. Ці дві статті не мають ніяких перехресних посилань. Яке взагалі відношення ПВТР має до трудового договору?

І що буде, якщо в одному письмовому документі визначити одночасно все що передбачається і трудовим договором, і ПВТР? І чому ПВТР мають бути окремим документом? І чому ви вважаєте, що трудовий договір це взагалі окремий документ, а не сукупність всіх документів підписаних між сторонами (заява про прийняття, наказ про прийняття чи покладення обовязків, трудова інструкція)? Багато запитань - мало відповідей і мотивації. "Я художник и я так вижу" - це не пояснення по суті обговорення.

29/11/17 10:23  вилы > Marlboro!    29/11/17 10:01Дерево
на счет нечеткого определения понятий я и не спорил. в т.ч. по поводу понятия трудовой распорядок. имеются темные пятна безусловно.
здесь догмами оперировать нет возможности. на мой взгляд под понятие "умови організації праці працівника" вполне себе подпадает вопрос с распорядком дня и графиком выходных.

>>яким вином ч.3 вказує на те, що в звичайному трудовому договорі не можна визначати "умови організації праці працівника">>

своим содержанием указывает. буквально говоря о том, что именно в контракте могут сторонами быть отдельно установлены "умови організації праці працівника".
в то время как первая часть этой статьи в связке с ст.142 говорит о том что по обычному тр.дог эти условия регулируются пвтр. и я тоже уже об этом писал.

это мое виденье вопроса и пока я не нашел вменяемых аргументов обратного

чьи-то там шаблоны мне вообще ни разу не интересны. не считаю их хоть сколько-нибудь стоящей аргументацией

29/11/17 10:06  вилы > Marlboro!    29/11/17 09:59Дерево
согласен, не знаю, это предположение.
но и в договоре у нее была просто общая норма о том, что ей предоставляется 2 вых в неделю а не фиксированно ср,чт.
и у них там были графики сменности, что соответствует требованиям кзпп. и календарные выходные ей компенсировали путем предоставления выходного в другой день. об этой возможности я тоже ранее писал [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/11/17 10:01  Marlboro! > вилы    29/11/17 09:49Дерево
Що таке "умови організації праці працівника" і яким вином ч.3 вказує на те, що в звичайному трудовому договорі не можна визначати "умови організації праці працівника"?

Для легкості розуміння декілька шаблонів "звичайних" трудових договорів (не контрактів): [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/11/17 09:59  Marlboro! > вилы    29/11/17 09:52Дерево
Звідки ви знаєте, що в ПВТР не було встановлено іншим працівникам інші умови? В рішенні про це не писали.

29/11/17 09:53  вилы > вилы    29/11/17 09:52Дерево
ее трудовой договор не противоречил пвтр.

29/11/17 09:52  вилы > Marlboro!    29/11/17 09:46Дерево
а я разве писал обратное? [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
>> т.е. никаких жестких условий о том, что ее выходные отличаются от выходных всех остальных работников в тр.дог-ре у нее не было>>

29/11/17 09:49  вилы > вилы    29/11/17 09:46Дерево
абз.3 ст.21 отличные от пвтр "умови організації праці працівника"

29/11/17 09:47  Marlboro! > вилы    29/11/17 09:46Дерево
Ясно)

29/11/17 09:46  Marlboro! > вилы    29/11/17 09:44Дерево
Там вказано, що за умовами ТД працівниця мала право на 2 вихідні дні в тиждень, але не було визначено - що це за дні тижня. Тому роботу у суботу-неділю не було визнано роботою у вихідні дні.

29/11/17 09:46  вилы > Marlboro!    29/11/17 09:35Дерево
отвечу на ваш вопрос, то же что уже писал ранее: я уже отвечал на этот вопрос [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/11/17 09:44  вилы > Marlboro!    29/11/17 08:56Дерево
кстати более подробно вычитав ваше решение нахожу его вовсе никак не подтверждающим вашу позицию.

суд констатировал:
Згідно ст. 67 КЗпП України при пятиденному робочому тижні працівникам надається два вихідних на тиждень.
Загальним вихідним днем є неділя , другий вихідний день при пятиденному робочому тижні ,якщо він не визначений законодавством , визначається графіком роботи підприємства , установи , організації ,погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації, і, як правило ,має надаватися підряд з загальним вихідним днем.
!!! Робота у календарні вихідні позивачці компенсувалася шляхом надання іншого вихідного дня на протязі тижня .Даний факт підтверджується табелями обліку.
Задовольняючи частково позовні вимоги ОСОБА_1 , місцевий суд під вихідним днем мав на увазі загальновизнаний вихідний день і не взяв до уваги , що трудовим договором ,укладеним між позивачкою і відповідачем передбачено 2 дня вихідних дня на тиждень відповідно до графіку роботи , позивачці надавались вихідні дні в інші дні тижня.

т.е. в том случае было все как раз по кзпп. магазин с ежедневным режимом работы. графики сменности. а воскресные выходные ей компенсировали предоставлением выходных в другой день

т.е. никаких жестких условий о том, что ее выходные отличаются от выходных всех остальных работников в тр.дог-ре у нее не было

29/11/17 09:35  Marlboro! > вилы    29/11/17 09:24Дерево
Якщо коротко, і що вам повинно бути відомо (як ви самі на це вказували) - визнання трудового договору контрактом і якщо це контракт укладений з тушкою з якою його укладати не можна було буде мати наступні наслідки: положення контракту, які можуть бути вписані тільки в контракт, будуть не дійсними; в усій іншій частині контракт буде дійсним як звичайний трудовий договір.

В зв'язку з цим залишається відкритим питання чому ви вважаєте, що тільки за контрактною формою може визначатись гнучкий графік роботи (не понеділок-пятниця, а будь-яка інша конфігурація).
Також залишається відкритим питання (я просто не маю жодного натяку на те, чому ви прийшли до таких висновків), що вказання в трудовому договорі гнучкого графіку буде вказувати на те, що це - контракт.

29/11/17 09:24  вилы > Marlboro!    29/11/17 08:56Дерево
я отвечаю на те вопросы, на какие посчитаю нужным ответить, на этот, например, нужным не считаю. но если у вас есть что-то обоснованного изложить, вы имеете возможность излагать это не через вопросы, а через обоснования своей позиции, избавив всех от этой милой игры в одесский дворик

решение конечно древнее, но имеет место быть. жаль не известны позиции касачки по этим вопросам

29/11/17 09:05  Marlboro! > вилы    28/11/17 15:28Дерево

29/11/17 08:56  Marlboro! > вилы    29/11/17 08:52Дерево
>>в т.ч. норма про пвтр, которая не дает из отдельно взятого работника сделать раба в т.ч. "по соглашению сторон".>>

- яким чином ця норма не дозволяє зробити з працівника раба? Якщо в ПВТР написати "всі сидять за компютерами, а Іванов - біля туалета", то це формально законно (стаття 142 в тому розумінні, яке в неї вкладаєте ви, дотримана).

>>я уже объяснял, а если не знаете последствий, учите законы, в т.ч. пленум всу по трудовым спорам рекомендую>>

- ні, ви не відповіли на це питання і не пояснили щодо контракту. Я знаю, що там написано про наслідки. Можливо якщо ви процитуєте сюди, то вже в ході цитування переглянете свою позицію.

29/11/17 08:52  вилы > Marlboro!    28/11/17 18:42Дерево
- про позитивные нормы улыбнуло. для кого-то позитивные, для кого не позитивные. вот только эти нормы остаются гарантиями соблюдения прав работника, в т.ч. норма про пвтр, которая не дает из отдельно взятого работника сделать раба в т.ч. "по соглашению сторон".
- я уже объяснял, а если не знаете последствий, учите законы, в т.ч. пленум всу по трудовым спорам рекомендую.
- а оно мне надо?

28/11/17 18:42  Marlboro! > вилы    28/11/17 14:48Дерево
>>если только такой договор не попадет под действие положений ст.9 с последующим выводом о том, что на работника распространяются общие нормы и пвтр>>

- стаття 9 гарантує поширення на працівника позитивних норм закону, але не "загальних норм ПВТР".

>>в ином случа усматривается контрактная форма т.к. будут отличные от пвтр "умови організації праці працівника" - один из признаков контракта.>>

- по-перше, я не розумію чому ви вбачаєте тут контрактну форму. За яких умов, на вашу думку, письмовий трудовий договір перетворюється в контракт?
По-друге, я у вас раніше запитав, але ви не відповіли - якщо цей ТД дійсно буде визнаний контрактом (або він і взагалі буде озаглавлений як "контракт"), то які це буде мати наслідки?

>>ситуации могут быть разные. м.б. суммированный учет рабочего времени, м.б. графики сменности, м.б. нарушение трудового зак-ва
кроме того компенсация за работу в выходной может быть не только в денежной форме>>

- так от ви візміть і поспілкуйтесь з такими працівниками або їх роботодавцями. Хай вони розкажуть чи доплачують кондукторам в автобусах за роботу у загальні вихідні.

28/11/17 15:28  вилы > вилы    28/11/17 14:48Дерево
навскидку стрельнул по поиску в реестре и как раз попал на пример того, как именно в частном случае життя не зупиняється на общих выходных [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/11/17 14:48  вилы > Marlboro!    28/11/17 12:09Дерево
>>сторони договору не можуть відступати від його положень в односторонньому порядку>>

если только такой договор не попадет под действие положений ст.9 с последующим выводом о том, что на работника распространяются общие нормы и пвтр

>>КЗПП встановлює "дефолтні" вихідні дні, але це не означає, що угодою сторін не можуть бути визначені інші дні.>>

вопрос по угоде сторін спорный. ст.142 и абз.1 ст.21 в системном толковании на мой взгляд таки говорят о том, что это сфера регулирования пвтр. в ином случа усматривается контрактная форма т.к. будут отличные от пвтр "умови організації праці працівника" - один из признаков контракта.
судебная практика по этому вопросу мне неизвестна, не сталкивался.

>>Якщо вийти на вулицю в суботу чи неділю, то можна побачити, що життя не зупиняється - люди на різних підприємствах і в різних сферах продовжують працювати. Ви ж не думаєте, що всім їм платять (і треба платити) в подвійному розмірі?>>

ситуации могут быть разные. м.б. суммированный учет рабочего времени, м.б. графики сменности, м.б. нарушение трудового зак-ва
кроме того компенсация за работу в выходной может быть не только в денежной форме

28/11/17 12:09  Marlboro! > вилы    28/11/17 11:56Дерево
>>если завтра этот работник по каким-либо причинам попадает в оппозицию к предприятию и начинает петь совсем другое?>>

- сторони договору не можуть відступати від його положень в односторонньому порядку. Якщо раніше така згода була, то просто так "анулювати" він її не може - тільки шляхом звільнення.

>>графиков сменности в случае привлечения к работе в выходные, запрета работы в выходные>>

- КЗПП встановлює "дефолтні" вихідні дні, але це не означає, що угодою сторін не можуть бути визначені інші дні. Якщо вийти на вулицю в суботу чи неділю, то можна побачити, що життя не зупиняється - люди на різних підприємствах і в різних сферах продовжують працювати. Ви ж не думаєте, що всім їм платять (і треба платити) в подвійному розмірі?

Що стосується дискримінації добавлю, що тут немає об'єкту дискримінації (особи яка такій підлягає). Адже неоднаковий підхід застосований не до конкретної особи - це умови вакансії. Будь-яка особа може виявити бажання працювати на таких умовах незалежно від її раси, віку, статі, тощо. При цьому оплата праці за такою вакансією у автора є вищою, ніж за звичайною вакансією (3200 за два дні в тиждень - норм, нє?).
Дискримінація була б якби на "звичайних" вакансіях працювали тільки білі чоловіки до 35 років, а жовтошкірих жінок-лесбіянок за 60 брали б тільки на вакансії з невигідним графіком роботи.

28/11/17 11:56  вилы > Marlboro!    27/11/17 17:04Дерево
в целом вы уже описали принцип достаточно верно. в ст.2/1 все написано, ну и развивать дальше там можно бесконечно с отсылками к другим закрепленным гарантиям в сфере трудовых прав и т.д.
грань достаточно тонкая, можно пытаться выруливать на двустороннем соглашении, типа по заявлению работника специфические условия и т.д., но если завтра этот работник по каким-либо причинам попадает в оппозицию к предприятию и начинает петь совсем другое?

конкретные пояснения я уже приводил. в кодексе изложены положения касательно выходных дней, их определения, случаев когда можно и при каких условиях, графиков сменности в случае привлечения к работе в выходные, запрета работы в выходные (относящегося к минимальным гос.гарантиям в сфере труда) и исключительных случаях когда это делать можно.
аналитических материалов писать не буду но повторюсь, если вы в какой-то бумажке назовете выходные или праздничные дни "рабочими", это их не сделает автоматически таковыми и не прекратит действие соответствующих норм. а там пусть тс ваяет тот трудовой контракт и после первой хорошей проверки держпраци расскажет нам свою историю уже в разделе проверок

27/11/17 17:04  Marlboro! > вилы    27/11/17 15:51Дерево
Я думаю що закони, якщо інакше не викликано якимись особливими обставинами, застосовуються так, як вони написані. В цьому разі я не бачу підстав застосовувати норми КЗПП не буквально. Там не написано про виключність, крім цього є усталена практика застосування норми - графік з подачі Мінсоцу прописували в трудовий договір дуже довго і до цього. І ніхто не заперечував.
Що стосується ХКУ, то згідно рішення КСУ 12-рп/98 трудове законодавство регулюється не тільки КЗПП.

>>принцип в кзпп изложен

- процитуйте норму, де вказаний цей принцип і його зміст.

>>потому что для работника будут установлены отличные от остальных работников условия организации труда>>

- не зовсім так. В трудовому договорі конкретно цього працівника за його бажаннями і згодою встановлені специфічні умови.

Дискримінації тут не має, у нас є визначення цього поняття в законі: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Виходячи з характеру цього поняття дискримінація може мати місце тільки тоді, коли неоднаковий підхід:
1) викликаний певною характеристикою конкретної особи чи групи до якої вона належить, або субєктивним ставленням до неї з боку дискримінатора;
2) особа зазнає неоднакового підходу без її на те бажання та волі;
3) цей неоднаковий підхід наносить шкоду особі (в т.ч. у вигляді обмеження якихось прав, які особа хотіла б реалізувати).

В звязку з цим було б доречно, якби Ви навели конкретні пояснення щодо того, як встановлення окремого графіку за двостороннім бажанням працівника та роботодавця підпадає під вказані (і можливо інші, якщо Ви вважаєте за потрібне про це зазначити) характеристики "дискримінації".

27/11/17 15:55  вилы > хто_зна    22/11/17 14:31Дерево
если вы контрактную форму трудового договора назовете, например, договором комиссии, он от этого договором комиссии не станет. то, что вы ваяете, на мой взгляд, в итоге будет контрактом. но это только на мой взгляд, а там время покажет

27/11/17 15:51  вилы > Marlboro!    22/11/17 15:32Дерево
"Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку" - думаете без слова "виключно" содержание этой нормы нельзя трактовать однозначно?

принцип в кзпп изложен.
то что им надо не значит что отдельный работник может быть дискриминирован по отношению к остальным в вопросе установленных законом гарантий. хк не причем, речь о трудовых правоотношениях

потому что для работника будут установлены отличные от остальных работников условия организации труда

22/11/17 15:32  Marlboro! > вилы    22/11/17 13:47Дерево
По-перше, що таке "трудовий розпорядок" це тема для окремої спеціальної олімпіади, стаття 142 не вказує, що цей розпорядок включає графік кожного окремого працівника.
По-друге, стаття 142 не вказує на те, що виключно ПВТР регулюється цей трудовий розпорядок, що він не може регулюватись окремим документом. Не містить стаття також вказівки на те, як повинен виглядати ПВТР, наприклад, чи повинен це бути один єдиний документ - і чи заборонено його розкидати на декілька документів.
Тому я не поділяю Вашу категоричність щодо змісту статті 142.

...попахивает нарушениям принципа равенства трудовых прав...
- не знаю, де такий принцип міститься і в чому полягає його суть. Але порушення цього принципу, якщо він і є, не буде в автора хоча б по тій причині, що працівника спеціально наймають під специфічні умови праці. Очевидно їм потрібен працівник який спецом жертвував би загальноприйнятими вихідними та святковими днями, а інші "звичайні" працівники такого бажання не виявили.
Крім цього, згідно чинного законодавства, а зокрема статті 64 Господарського кодексу, підприємство самостійно і на власний розсуд визначає умови оплати праці, штат і таке інше.
Тому якщо на підприємстві працюють дві людини які виконують по суті одну й ту ж роботу, то оплата праці в них може бути абсолютно законно різною - принцип "уравниловки" в нас вже давно не працює.

...также попахивает трудовым договором в форме контракта...
- чому така умова буде робити договір контрактом і які наслідки якщо це буде контракт?

22/11/17 14:31  хто_зна > вилы    22/11/17 13:47Дерево
Працівника беруть на посаду фармацевта-провізора (не застосовують контрактну форму труд. дог-ру).

22/11/17 13:47  вилы > Marlboro!    22/11/17 12:46Дерево
это ваше мнение и я вынужден с ним не согласиться. ст.142 прямо указывает что трудовой распорядок определяется пвтр, а ст.21 указывает что регулирует трудовой договор. закрепление разного распорядка для разных сотрудников попахивает нарушениям принципа равенства трудовых прав, кроме того это также попахивает трудовым договором в форме контракта. относится ли работник к категории тех, с кем можно заключать контракт?

22/11/17 13:08  хто_зна > Marlboro!    22/11/17 13:04Дерево
Дякую Вам за вичерпну відповідь на моє питання.

22/11/17 13:04  Marlboro! > хто_зна    22/11/17 12:58Дерево
КЗПП не регулює питання того, де має бути прописаний графік. Тому він може бути прописаний будь де як забажають сторони. Це може бути ПВТР, окремий наказ підприємства, трудовий договір, додаткова угода до трудового договору.
В разі, якщо графік буде визначений в ПВТР, то ПВТР у відповідній частині буде частиною самого трудового договору. Але обмежень, зокрема на можливість встановлення графіку тільки в ПВТР, немає.
Як приклад вже наведено типовий договір який раніше укладався якщо роботодавець ФО/ФОП - там графік прописують в самому договорі.

22/11/17 12:58  хто_зна > Marlboro!    22/11/17 12:46Дерево
А де це прописано?

22/11/17 12:46  Marlboro! > вилы    22/11/17 12:28Дерево
Графік роботи може бути обумовлений індивідуально з працівником без ПВТР (чи в обхід).

22/11/17 12:45  Marlboro! > хто_зна    22/11/17 12:19Дерево
Святкові дні оплачуються в будь-якому разі подвійно (або відгул), уникнути цього неможливо.

22/11/17 12:28  вилы > хто_зна    22/11/17 12:19Дерево
не только это. рекомендую также разобраться в вопросе чем (каким документом) устанавливается какие дни на предприятии выходные а какие рабочие

22/11/17 12:19  хто_зна > вилы    22/11/17 12:10Дерево
Ви маєте рацію. Тоді виходить, що у святкові дні, відповідно до ст. 107 КЗпПУ, оплата буде в будь-якому випадку здійснюватися у подвійному розмірі?

22/11/17 12:10  вилы > хто_зна    22/11/17 12:03Дерево
а, ну раз на авось тогда все норм. это автоматически переводит вопрос в разряд лежащих вне правового поля. потом будет работа адвокату по факту начисленных штрафов и компенсаций

22/11/17 12:03  хто_зна > вилы    22/11/17 11:46Дерево
Дякую, я переглядав вищенаведені норми і у мене виник сумнів щодо того пункту про святкові дні, але як ще прописати, що робочими днями працівника є й святкові дні? Я написав, не знаю яким воно боком в подальшому випливе, але буду надіятись на авось).

22/11/17 11:46  вилы > вилы    22/11/17 11:33Дерево
а еще ст.142 для завершения общей картины

22/11/17 11:33  вилы > хто_зна    22/11/17 10:11Дерево
по моему скромному мнению, если написать что праздничные дни считаются рабочими, это не делает их автоматически непраздничными. гарантии в т.ч. по оплате будут действовать. и вообще почитайте ст.ст.107, 67 - 73 кзпп

22/11/17 11:17  хто_зна > Marlboro!    22/11/17 10:52Дерево
дякую за зауваження.)

22/11/17 10:52  Marlboro! > хто_зна    22/11/17 10:11Дерево
В пункт 5.1 дописати, що робочими днями є субота і неділя. Це опосередковано звісно слідує і з такої редакції, але треба б трошки чіткіше.

22/11/17 10:11  хто_зна > Marlboro!    21/11/17 14:08Дерево
Як Ви вважаєте, такий розділ договору чітко регулює робочий час

5. РОБОЧИЙ ЧАС
5.1. Працівнику встановлюється 2-денний робочий тиждень з п'ятьма вихідними днями (понеділок, вівторок, середа, четвер та п'ятниця). Тривалість робочого тижня становить 26 годин. Режим роботи протягом робочого дня — з 8.00 до 22.00 з перервою на обід на одну годину з 13.00 до 14.00.
5.2. Робочими днями Працівника вважаються також святкові дні. У разі, коли посеред робочого тижня є святкові дні, тривалість робочого тижня може бути збільшено до 40 годин.
5.3. Роботодавець може залучити Працівника до виконання роботи після закінчення робочого дня тільки за згодою Працівника з повідомленням про це не пізніше 15 години цього дня з оплатою понаднормово відпрацьованого часу відповідно до чинного законодавства України.
5.4. Роботодавець може залучити Працівника до виконання роботи у вихідні дні тільки у встановлених законодавством випадках з оплатою відповідно до чинного законодавства.

21/11/17 15:45  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > хто_зна    21/11/17 14:16Дерево
минималка за полный месяц, т.е за 160 часов. гляньте мин почасовую

21/11/17 14:16  хто_зна > Marlboro!    21/11/17 14:08Дерево
Так, мінімалку й планувалося платити. Дякую Вам ще раз за допомогу.

21/11/17 14:08  Marlboro! > хто_зна    21/11/17 14:03Дерево
Щоб не було компенсації треба прописати, що субота і неділя - не вихідні. А вихідні дні це понеділок-п'ятниця. В такому разі робота в суботу-неділю не буде вважатись роботою у вихідні і не буде доплати.

Інша справа те, що при такому графіку субота-неділя - це буде повна ставка, за яку треба платити не менше мінімалки.

21/11/17 14:03  хто_зна > Marlboro!    21/11/17 13:43Дерево
Дуже Вам Дякую за відповідь.
У мене ще одне питання. На законодавчому рівні зазначено, що Робота у вихідні, святкові та неробочі дні допускається тільки за згодою Працівника і підлягає компенсації відповідно до чинного законодавства. Нам потрібно враховувати вищезазначене, чи можна встановити свою ЗП без будь-яких компенсацій? Чи встановити маленьку ЗП та прописати в договорі, що відповідно до норм чинного законодавства працівнику встановлюється компенсація за працю у вихідні, святкові та неробочі дні?

21/11/17 13:43  Marlboro! > хто_зна    21/11/17 13:04Дерево
Повинен бути прописаний пункт, де вказується графік роботи. У Вас складність тільки в тому як має виглядати цей пункт? Примірний вигляд можна глянути в старому типовому договорі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

21/11/17 13:33  ЭдельвейсОтправить письмо > хто_зна    21/11/17 13:04Дерево
Запрещено размещение "клонированых" тем в форуме.
Правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

21/11/17 13:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > хто_зна    21/11/17 13:04Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Реклама

bigmir)net TOP 100