RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Питання права власності на землю, що не була предметом іпотеки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/11/17 09:04  ЛиквидаторОтправить письмо > Ликвидатор    24/11/17 09:02Дерево
Аналогічне питання, якби земля належала особі "А" на праві постійного користування.

24/11/17 09:02  ЛиквидаторОтправить письмо   Дерево
Фізична особа "А" мала у власності кілька будівель, розміщених на земельній ділянці державної власності.
Будівлі були передані в іпотеку в 2007 році. В 2011 році фізична особа "А" купила земельну ділянку, на якій розташовані будівлі та надала дозвіл ще кільком особам побудувати на цій земельній ділянці інші будівлі.
В 2016 році, у зв'язку з невиконанням кредитного договору, на підставі іпотечного застереження банк зареєстрував за собою право власності на будівлі, що були в іпотеці, відповідно без земельної ділянки, яка не була предметом іпотеки. Після цього банк продав ці будівлі іншій особі "Б".
Новий власник будівель особа "Б" наполягає на тому, що до нього безкоштовно перейшло право власності на земельну ділянку в тому ж обсязі, що була у першого власника "А".
Але ж, по-перше, є ще інші власники будівель на цій же земельній ділянці, а, по-друге, земельна ділянка не була предметом іпотеки, не перейшла у власність банку та не була предметом купівлі-продажу між банком та особою "Б".
Припустимо, що особа "А" не купляла б цю земельну ділянку у держави. Тоді особа "Б" мала б купити землю під будівлями у держави. Чому від особи "А" земля має відійти особі "Б" безкоштовно?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100