RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Уволить сотрудника


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/11/17 16:48  Marlboro! > MarinaKostuk    24/11/17 16:36Дерево
Якщо вона при цьому не є одинокою матірю, дитина не інвалід, то на неї не поширюється імунітет передбачений статтею 184 КЗППУ.
Тому її можна звільнити за втрату довіри чи порушення трудової дисципліни.

Для цього треба в будь-якому разі документувати всі факти скарг (отримувати письмові скарги від клієнтів, чи складати свої акти про скарги з доведенням їх до відома працівниці) та крадіжок (чи втрати товару з інших причин).

Важливо, щоб в неї була посадова інструкція чи щоб на підприємстві були Правила внутрішнього трудового розпорядку, де було б зазначено, що робота цієї працівниці - повязана з роботою з ТМЦ та клієнтами. І в силу цього вона має поводитись ввічливо, з майном обачно.
Якщо цих документів немає, то треба зробити і довести до відома працівниці, щоб вона їх підписала. В такому разі її треба повідомити про них за 2 місяці до вступу в силу.

Вже після цього можна буде оголошувати догану чи оформлювати одразу звільнення (залежить від того, яку підставу оберите).

24/11/17 16:36  MarinaKostuk > Marlboro!    24/11/17 16:07Дерево
7

24/11/17 16:07  Marlboro! > MarinaKostuk    24/11/17 14:30Дерево
Скільки років дитині?

24/11/17 14:30  MarinaKostuk   Дерево
В компании стоит вопрос об увольнении сотрудницы. Она продает технику и постоянно что-то пропадает, куда-то деваются акционные материалы. С ней провели беседу, она трижды обещала исправиться. Но теперь она так хаимт клиентам, что нас начинают обходить нас стороной. Воровства сейчас нет, но ест жалобы на хамство и не заинтересованность в продаже товара. Она сказала, что уходить не собирается. Но работать с ней болье нет сил. У нее малолетний ребенок. Можно ли и как ее уволить? (например за опоздания или за несоответствие должности)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100