RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

2-га група єдиного податку ФОП


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/01/18 13:46  альт > zapit    12/01/18 17:45Дерево
Можна отримати податкову знижку на ПДФО. Сплачуєте ПДФО і одночасно надаєте благодійну допомогу. Після закінчення року подаєте документи, що ви надавали благ.допомогу. Держава повинна повернути кошти, сплачені як бл.допомога, в розмірі не більше 4% сплаченого ПДФО.
Така знижка на єд.податок та ЄСВ не надається

12/01/18 18:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > zapit    12/01/18 17:45Дерево
нет

12/01/18 17:45  zapitОтправить письмо > альт    10/01/18 11:59Дерево
Каже підприємець, що чув, що можна замість того, щоб платити податки державі, перераховувати ці ж самі суми, тільки на дитячі будинки державні, як благодійна допомога. Це можливо? Дякую.

10/01/18 11:59  альт > zapit    9/01/18 22:20Дерево
ні.
Є поняття податкової знижки.
Однак, вона стосується ПДФО, а не єдиного податку.

Платник ПДФО має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень Податкового кодексу України (п. 164.6), такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати:
(…) кошти або вартість майна, передані платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям (пп.166.3.2 ПКУ) – сума (вартість) не може сягати понад 4% суми загального доходу такого звітного року.

З 2017 року обмеження щодо суми витрат, дозволеної до включення до податкової знижки, скасовано.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься (пп. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 Кодексу).

Нехай благодійну допомогу надає дружина, інша особа, яка сплачує ПДФО, наприклад, з зарплати - поверне 4 % сплачениого за рік ПДФО (якщо пожертвує еквівалентну або більшу суму).
Або переходьте на загальну систему

9/01/18 22:20  zapitОтправить письмо > альт    3/12/17 23:20Дерево
Доброго дня! ФОП на 2-гій групі єдиного податку. Якщо б він надавав благодійну грошову допомогу дитячим будинкам чи виконував безкоштовні роботи для дитячих будинків, чи зменшилась би в нього сума по єдиному податку та суми по ЄСВ за нього, може б ці суми відшкодовувалися? Дякую.

3/12/17 23:20  альт > zapit    27/11/17 11:37Дерево
Ну, очікував дохід, і не отримав його, що тут такого?

27/11/17 11:37  zapitОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! ФОП на 2-гій групі єдиного податку. Офіційно не хоче мати ніяких доходів, тобто виручку від продажу в Книзі обліку доходів не показує і в річній Податковій Декларації платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця – буде вказувати тільки суму єдиного податку, яку сплатив протягом року, усе решта - прочерки. Доходів, не пов`язаних з підприємницькою діяльністю не має. Але єдиний податок сплачує та ЄСВ сплачує. Чи зацікавиться таким фОП-ом податкова ? (В річній Декларації – дохід 0.00 , а єдиний податок і ЄСВ цілий рік сплачував...)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100