RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нужно ли отвечать на запрос от ДФС?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/17 13:39  Marlboro! > zh_ir    28/11/17 13:30Дерево
Стаття 42. Листування з платником податків...

28/11/17 13:30  zh_irОтправить письмо   Дерево
Уважаемые коллеги!
Отзовитесь у кого подобная ситуация!
24.11.17 получили на электронную почту запрос от ГУ ДФС Киева, пишу дословно
«Головне управління ДФС у м. Києві, з метою вжиття заходів щодо мінімізації доходів населення і забезпечення додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб, повідомляє наступне.
Згідно поданого Вашим підприємством до фіскальних органів податкового розрахунку за формою 1-ДФ за I квартал 2017 року та ІІ квартал 2017 року, на Вашому підприємстві розрахункова середньомісячна заробітна плата на одного працюючого становить менше законодавчо встановленого мінімального розміру…
Письмо направлено без конкретного обращения, без даты и номера не говоря уже о подписи и печати.
Заканчивается очень лирически:
«З метою дотримання інституційних основ побудови гармонійних відносин та уникнення непорозумінь, додатково повідомляємо, що відповідно до ст.73 Податкового кодексу України платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену в запиті контролюючого органу, та їх документальне підтвердження протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем отримання запиту.
Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на Вашу свідомість і підвищення заробітної плати найманим працівникам до рівня середньогалузевої по м. Києву.
Відповідь (у вигляді листа з поясненнями та копіями наказів призначення на посаду та табелю) можна надати на адресу ГУ ДФС у м. Києві ( 01011, м. Київ вул. Лєскова 2).Головне управління ДФС у м. Києві Вик. Ярута Р.С.»
электронная почта отправителя запроса kyiv.fiz@sfs.gov.ua

Вопрос: Как реагировать на данный запрос?
P.S. особенно умиляет фраза - мінімізації доходів населення

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100