RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Поліпшення об'єкту оренди


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/11/17 09:48  Lirik76 > Jambo    28/11/17 13:52Дерево
Если нет договора - решайте все вопросы полюбовно!
А в целом, решетки РДА, так что пусть сами и снимают.
Дались вам 10-летние решетки)

28/11/17 15:54  Rossi > Jambo    28/11/17 15:42Дерево
В суде наличие согласия нужно будет доказать. При устном согласии это сделать проблематично.

28/11/17 15:42  JamboОтправить письмо > Prosian    28/11/17 14:49Дерево
А згода обов'язково має бути письмовою? Чи прийматиметься до уваги в суді (наприклад) заява сільради про те, що згода мала місце, але усна?

28/11/17 15:40  JamboОтправить письмо > Rossi    28/11/17 14:42Дерево
Стосовно відокремлення...вони зацементовані в стіни. Тож питання нанесення шкоди будівлі при такому відокремленні є спірним та суб'єктивним. Наша позиція - решітки невідокремлювані.

28/11/17 14:49  ProsianОтправить письмо > Jambo    28/11/17 13:52Дерево
У даному випадку треба керуватися загальними положеннями законодавства, а саме ст. 778 ЦКУ:
Стаття 778. Поліпшення наймачем речі, переданої у найм
1. Наймач може поліпшити річ, яка є предметом договору найму, лише за згодою наймодавця.
2. Якщо поліпшення можуть бути відокремлені від речі без її пошкодження, наймач має право на їх вилучення.
3. Якщо поліпшення речі зроблено за згодою наймодавця, наймач має право на відшкодування вартості необхідних витрат або на зарахування їх вартості в рахунок плати за користування річчю.
4. Якщо в результаті поліпшення, зробленого за згодою наймодавця, створена нова річ, наймач стає її співвласником. Частка наймача у праві власності відповідає вартості його витрат на поліпшення речі, якщо інше не встановлено договором або законом.
5. Якщо наймач без згоди наймодавця зробив поліпшення, які не можна відокремити без шкоди для речі, він не має права на відшкодування їх вартості.

28/11/17 14:42  Rossi > Jambo    28/11/17 13:52Дерево
Компенсировать не нужно, если они отделимы. Снимите и отдайте решетки.

28/11/17 13:52  JamboОтправить письмо   Дерево
Всім доброго дня! Ситуація наступна: приблизно 10 років тому (можливо більше) між нашим підприємством та місцевою сільрадою фактично склалися відносини оренди приміщення - сільрада займала декілька приміщень в нашій будівлі. Письмового договору оренди не складали. Орендна плата становила формальну 1 гривню на місяць. За період "орендування" сільрада здійснила поліпшення цих приміщень, а саме, зовні встановила на вікна металеві решітки...На сьогодні (коли пройшло понад 10 років) сільрада вимагає повернути їм дані решітки. Як бути в цій ситуації? Чи мають компенсуватися такі поліпшення об'єкту оренди? І чи взагалі можна вважати це поліпшенням об'єкту оренди, якщо договору оренди як такого не було ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100