RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження постанови ДАБІ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/12/17 01:45  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > researcher    1/12/17 16:48Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Разрешения, Лицензии и Проверки

1/12/17 16:48  researcherОтправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Відділ ДАБК виконкома міської ради склав акт за результатами перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. З огляду на прушення, встановлені у акті, виніс приписи і декілька постанов про накладення штрафів, які передчасно передав на виконання у відділ державної виконавчої служби.
Дії щодо проведення перевірки та зі складання акту за її результатами, а також приписи і простанови оскаржені до суду в порядку КАСУ. Суд відкрив провадження за цим позовом.
Остання з постанов не оскаржена, оскільки порушення є очевидним (не внесли зміни щодо нових керівників авторського і технічного нагляду). У найближчий час звернусь з клопотанням про забезпечення позову шляхом зупинення виконавчих проваджень за оскарженими постановами.
Питання: Якщо судом будуть визнані незаконними дії з проведення перевірки і складання акту за її результатами, чи поновлюються строки звернення з позовом про визнання недійсною неоскарженої постанови, зважаючи ст.5 Закону України «Про відповідальність за порушення у сфері містобудівної діяльності», якою встановлено 15 днів з дня винесення постанови.
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100