RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відсутність адвоката в Реєстрі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/12/17 12:22  annahnatenkoОтправить письмо > Marlboro!    4/12/17 12:03Дерево
Дякую, так і спробуємо

4/12/17 12:03  Marlboro! > annahnatenko    4/12/17 11:59Дерево
Можете спробувати пройти по свідоцтву. Якщо вже перевірять і скажуть на відсутність повноважень - надасте описані пояснення (копії відповідей, якщо була переписка).
В інакшому разі виставлять на мороз, якщо справа не є малозначимою по новому ГПК (і розгляд буде після 15 грудня).

4/12/17 11:59  annahnatenkoОтправить письмо > Marlboro!    4/12/17 11:55Дерево
Засідання в ВГСУ. У адвоката також є й довіреність від ТОВ, і саме цей адвокат брав участь на підставі довіреності в усіх засіданнях судів попередніх інстанцій. Позов було подано на початку 2017 року, тобто вже після набрання змін до КУ в частині адвокатської монополії.

4/12/17 11:55  Marlboro! > annahnatenko    4/12/17 11:51Дерево
Якщо в справі обовязкове представництво саме адвокатом, то так, буде підставою для відмови.
Якщо може представляти не адвокат, то не буде (якщо при цьому повноваження не будуть підтверджені адвокатськими доками - ордером, етс).

4/12/17 11:51  annahnatenkoОтправить письмо   Дерево
Адвокат отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю 01 листопада 2017 року, однак станом на теперішній час відомості про нього не внесені до ЄРАУ. Рада адвокатів мотивує невнесення тим, що особа, на яку покладено обов'язки щодо ведення Реєстру, знаходиться у відрядженні за кордоном України весь цей час, зв'язку з цією особою немає, і коли вона повернеться до України невідомо. На прохання доручити іншому члену Ради адвокатів внесення відомостей озвучено відмову: "Тільки в цієї особи є доступ до Реєстру, нічим Вам допомогти не можемо, чекайте".
Чи може факт відсутності відомостей про адвоката в ЄРАУ бути підставою відмови в допуску до участі в справі (господарське судочинство) в якості представника сторони?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100