RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строк на усунення недоліків. Касація


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/12/17 07:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > akn    6/12/17 23:38Дерево
По п.2 буде правильно, не і ломайте голову.

6/12/17 23:38  akn   Дерево
Доброго дня!
Подав в ВССУ касаційну скаргу.
04.12.2017 отримав ухвалу про залишення без руху та надання строку для усунення недоліків.
Дослівно написано: "надати строк для усунення недоліків до 27 листопада 2017 року, який не може перевищувати 5 днів з дня отримання ухвали". Просять сплатити судовий збір.
В такій ситуації вперше, тому прошу пораду.
В ст. 121 ЦПК йдеться про те, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
1. Як правильно розуміти, якщо ухвалу отримано на пошті тільки позавчора, то я ще в межах встановленого судом строку? Чи строк сплив 27 листопада 2017?
2. Якщо строк пропущено, то разом з квитанцією про сплату судового сбору подавати клопотання про відновлення строку на усунення недоліків (в реєстрі нічого подібного не знайшов)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100