RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Смерть на виробництві. Роботодавець незгодний з висновками акту про нещасний випадок

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/12/17 20:25  айнідхелп > Marlboro!    7/12/17 22:18Дерево
Щиро вдячний.До нових кодексів ще руки не доходили.Думаю застосовувати два способи одночасно. Хохма в тому ,що перша справа слухалась не по КАС а по ЦПК,я в шоці. Очевидно що ми були залучені тільки як це у нас буває повістки нам не доходили. А як нарахунок скасування актів вище стоящим органом?

7/12/17 22:18  Marlboro! > айнідхелп    7/12/17 16:25Дерево
Новими процесуальними кодексами змінено підхід до преюдиції, тепер встановлені іншим судовим рішенням факти будуть менш важливі і їх можна спростувати в загальному порядку.
Тому можна йти і першим пунктом.

Якщо хочете йти другим пунктом, то бажано вирішувати це питання скоріше і скаргу подавати до 15 грудня. В скарзі просити направити на новий розгляд, бо вас не залучили в справу як третю особу, хоча питання яке вирішувалось стосувалось ваших прав і обовязків.

Ви можете спочатку піти п.2, а якщо касація відмовить - пунктом 1.

7/12/17 16:25  айнідхелп   Дерево
Шановні колеги.На підприємстві стався нещасний випадок.Управління склало акти за формою н-5,н-1 яким встановили вину роботодаця. Дирекція соцстраху оспорювало в загальному суді дані акти, суди програні,ми про суди не знали. В силу цього виникають наступні питання щодо способів захисту.

1) подавати новий окремий позов (Проблемно,бо деякі обставини встановлені рішеннями судів)
2) Подавати касаційну скаргу на рішення судів першої та апелЯційної інстанцій
3) Пробувати переглянути справу за нововиявленими обставинами (перешлянути можуть тільки за заявою позивача,не знаю чи знайдемо порозуміння з дирекцієб
4) Вимагати в Держпраці провести додаткове розслідування, чи передабачено це ?
Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100