RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Межа сусідньої земельної ділянки проходить по несущій стіні будинку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/12/17 22:12  Marlboro! > VaLLentino    24/12/17 22:09Дерево
Факту оренди землі під будівлею, яка не є його власністю, достатньо для порушення прав.
Оскільки така оренда створює для власників будівлі/приміщень можливі негативні наслідки (від вимоги компенсувати незаконне зайняття землі до вимоги знесення будівлі)

24/12/17 22:09  VaLLentinoОтправить письмо > Marlboro!    24/12/17 21:56Дерево
Сумніваюсь на рахунок порушення прав та законних інтересів власника будівлі... Фактично, сусід, якому наділили більший шматок землі, зловживає своїм правом оренди та скаржиться в ДАБІ, щодо здійснення реконсрукції будівлі з порушенням будівельних норм, оскільки несуща стіна, яка добудовується на рівні третього поверху, знаходиться на його земельній ділянці. Залишається визначитись: чи достатньо цього, щоб доводити порушення прав та інтересів позивача, чи варто дочекаттсь негативного висновку ДАБІ і лише тоді йти в суд? Хоча, якщо буде негативний висновок ДАБІ, доведеться подавати ще один позов і до них...

24/12/17 21:56  Marlboro! > VaLLentino    24/12/17 21:46Дерево
Так, тоді факт накладки на стіну будівлі
Обгрунтування порушення приблизно в тому, що внаслідок неправильного розмежування землі видається, наче будівля незаконно займає чужу землю і власники будівлі можуть бути притягнуті до цивільної відповідальності за незаконне зайняття орендованої землі

24/12/17 21:46  VaLLentinoОтправить письмо > Marlboro!    24/12/17 21:35Дерево
Дякую за відповідь! У власника жодних прав на землю немає. У його власності перебуває другий поверх будівлі, на якому здійснюється реконструкція. Приміщення першого поверху перебуває у власності 8 людей (магазини). Земля під всією будівлею перебуває у комунальній власності. Кадастровий номер на ділянку відсутній. Більше того, жодному власнику приміщень на першому поверсі, в оренду чи у власність земля міською радою не передавалась. Залишається доводити не факт "накладки" земельних ділянок, а факт проходження межі сусіда по стіні будівлі, що перебуває у приватній власності...?

24/12/17 21:35  Marlboro! > VaLLentino    24/12/17 13:49Дерево
Було схоже по мотивам тут: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Зокрема може допомогти обгрунтувати пропуск позовної давності. А у власника нерухомості є якісь права на землю (оренда, власність, користування)?

24/12/17 13:49  VaLLentinoОтправить письмо > 2694    11/12/17 11:44Дерево
Знайшов в БТІ інвентаризаційну справу будівлі, що перебуває у власності. Зі справи чітко видно, що будівля проектувалась та будувалась майже століття до того, як сусіду передано в оренду земельну ділянку, що проходить по стіні будівлі. Несуща стіна, що межує з будівлею сусіда є незалежною. Виходить, що в 2005 році, коли розроблялась технічна документація, землевпорядною організацією не вірно визначено межу сусіда, яка фактично накладається на несущу стіну сусідньої будівлі. Тобто, на скільки розумію, потрібно звертатись з позовом до міської ради (ваідповідач 1) та сусіда (відповідач 2) з позовом про скасування рішення сесії, яким надано в користування земельну ділянку з порушенням законодавства, договору оренди землі та скасування його державної реєстрації??? Хто має які міркування з цього приводу?

11/12/17 11:44  2694Отправить письмо > VaLLentino    10/12/17 21:39Дерево
Потрібно знайти технічну документацію та рішення про межі зем.ділянок, а потім в зв'язку із виявленням новимих обставин, через суд спробувати скасувати рішення про виділення зем.ділянки сусіда. Але якщо його зем.ділянка зареєстрована раніше, то суд може відмовити. Складна ситуація.

10/12/17 21:39  VaLLentinoОтправить письмо   Дерево
Доброго вечора, колеги! Склалась така ситуація: в процесі реконструкції 2-го поверху бідівлі, що знаходиться в приватній власності, власник сусдіньої будівлі заявив, що новозбудована стіна 2-го поверху будівлі проходить по земельній ділянці, що перебуває у нього в оренді. Як результат - скарга в ДАБІ. Після винесення меж внатурі, було встановлено, що земельна ділянка сусіда дійсно проходить по несущій стіні прилеглої будівлі, яку реконструюють. Однак, стіна яка вертикально будується на несущій стіні першого поверху, а приміщення 1-го поверху на 1 століття збудоване раніше, ніж сусідня будівля. Логічно, що межу земельної ділянки сусіда визначено невірно та виходить, що не стіна зводиться на зем. ділянці сусіда, а межа сусіда "залазить" на несущу стіну, яка з'явилась значно раніше ніж будівля сусіда та наділення йому землі в користування. ДАБІ стверджує, що реконструкція (піднесення) стіни на 2-му поверсі здійснюється з порушеннями, бо накладаються на сусідню земельну ділянку. Як діяти, який спосіб судового захисту обрати?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100