RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заблокована податкова накладна


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/01/18 12:09  chumas2Отправить письмо > yyar    13/12/17 11:25Дерево
На сайте ГФС есть информация, что внесены изменения в Налоговый кодекс, согласно которым Система мониторинга оценки рисков будет временно приостановлена.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Всі податкові накладні, реєстрація яких зупинена відповідно до критеріїв оцінки ступеня ризиків, мають бути зареєстровані в Єдиному реєстрі з 02.01.2018.

Ця норма не буде розповсюджуватися на такі ПН/РК:
- станом на 1 грудня 2017 року не подані пояснення та документи;
- станом на 1 грудня 2017 року прийнято рішення про відмову в реєстрації та по яких не розпочаті процедури адміністративного або судового оскарження.

Податкові накладні, реєстрація яких зупинена з 1 грудня та по яких платником податку після 1 грудня подані пояснення і копії документів мають бути прийняті протягом 5 робочих днів. У разі, якщо у цей строк не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації ПН/РК, реєстрація таких накладних здійснюється на наступний робочий день, за днем закінчення терміну розгляду пояснень і документів платника податку.

13/12/17 11:41  rommkopf > yyar    13/12/17 11:25Дерево
Перепитайте ще раз там, де "ви десь чули", бо подібної заборони не було, зупинення реєстрації ПН/РК йде повним ходом.

13/12/17 11:25  yyarОтправить письмо   Дерево
Колеги підкажіть будь-ласка. Я десь чув, що Кабміном, найближчого часу було прийнято відопвідну постанову, чи якісь зміни, які тимчасово забороняють податковим органам блокувати податкові накладні. Підкажіть будь-ласка, що це за нормативний акт, або дайте посилання. Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100