RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реєстрація ПЗ: як бути в ситуації, коли постачальнику заблокували ПН

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/12/17 23:06  khrystukОтправить письмо   Дерево
Прошу консультації, бо опинився в складній ситуації із реєстрацією ПН. Справа в тому, що підприємство перерахувало значні кошти субпідрядній організації. Відповідно, від субпідрядника, як одержувача коштів очікували одержання податкового кредиту, але йому реєстрацію ПН було заблоковано. Відповідно я опинився перед дилемою: як мені відобразити ПЗ за листопад - на всю одержану суму, чи тільки на ту, яку вдалося зареєструвати ПН, а в наступному податковому періоді після розблокування ПН розрахунком коригування додати недореєстровану суму. Так, потрібно буде показати в УР "самоштраф" 3%, але якщо я зараз покажу за листопад всі ПЗ, то виникне до сплати ПДВ на півмільйона гривень! Підкажіть, будь-ласка, як краще поступити в цій ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100