RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Скарга не розглянута з причини неоплати судового збору

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/12/17 23:10  Ирина!- > Marlboro!    19/12/17 14:56Дерево
Ремонт авто вже проведений-5300грн, ще потрібно- на суму 6500грн. Оренда авто начас ремонту 20тис грн-без попередньої оплати. Якщо винуватець внесе заставу 35тис грн-за оренду авто потрібно буде оплатити 13500грн. Дуже хотілось ще моральну шкоду стягнути, оскільки було багато проблем через наглість винуватця ДТП- ще приблизно 15тис грн, але трохи не до того зараз.Думаю, на це потрібно буде більше часу тратити

19/12/17 14:56  Marlboro! > Ирина!-    19/12/17 14:08Дерево
В ухвалі не видно які були суми.
Напишіть зараз кожну окрему вимогу яку ви хочете предявити в суд - суть і гривневе вираження (якщо майнові)

19/12/17 14:08  Ирина!- > Marlboro!    19/12/17 10:31Дерево
Номера рышень : 69734446 та 70983372

19/12/17 10:31  Marlboro! > Ирина!-    19/12/17 10:25Дерево
Дайте посилання на ухвали

19/12/17 10:25  Ирина!-   Дерево
При подачі скарги по цивільній я просила відшкодувати 1)моральну та 2)матеріальну шкоду( вказано матеріальну шкоду за ремонт авто після ДТП та окремо відшкодування оренди авто на час ремонту). Оплатила один судовий збір. Мені повернули скаргу на виправлення недоліків, в тому числі написали що одна вимога немайнового і дві вимоги майнового характеру). Потім я відмовилась від відшкодування моральної шкоди, просила відшкодувати лише матеріальну шкоду( тепер одночасно просила за ремонт авто після ДТП та відшкодування оренди авто на час ремонту- вважаю, це мої витрати на ремонт авто після ДТП), судовий збір не доплачувала. Мені відмовили в розгляді справи, оскільки пишуть, що не заплачено збір за матеріальну шкоду. Чому так?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100