RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Питання по процесуальних документах

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

13/02/18 14:05  lentar > Marlboro!    26/12/17 20:16Дерево
Отже таке просте питання, a відповіді немає. То що порадите робить?

30/01/18 13:15  lentar > Евгений Осычнюк    27/12/17 07:24Дерево
Згідно старого ЦПК ст.11 Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Так як у справі відсутня позовна заява, подана відповідно до вимог ЦПК, суд позбавлений був можливості розглядати і приймати рішення.

"Я так і не зрозумів: а як саме рішення, по суті правильне, чи ні?" А тому рішення неправильне

28/12/17 10:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    28/12/17 08:32Дерево
На теоретичну частину Ваших запитань я Вам дав вичерпну відповідь. А на практичну (чому суд вирішив так, а не інакше) я відповісти не в змозі, бо я не екстрасенс, а відповідні рішення Ви не надали.

28/12/17 08:32  lentar > Евгений Осычнюк    28/12/17 07:59Дерево
Я у курсі. Але відповідь Ви ненадали на моє питання. Ваш натяк зрозумів. Полеміку розводити не будемо.

28/12/17 07:59  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    27/12/17 21:56Дерево
"Питання є дискусійним" (с) для Вас? Тобто Ви не в курсі, винні Ви гроші позивачу, чи ні? Це дещо оригінальне, я Вам скажу. Напишіть накінець номер справи, бо Ваши ребуси ні про що вже оскомину набили.

27/12/17 21:56  lentar > Евгений Осычнюк    27/12/17 07:24Дерево
"Я так і не зрозумів: а як саме рішення, по суті правильне, чи ні?"
Питання є дискусійним. Як казав один вчений, дайте мені точку опори і я переверну світ. Без точки опори можна гратися. А відповідь на питання які я ставив у своїх клопотаннях з відповідими мотивами відмов я не отримав. Якщо особа у відповідності до вимог ст.3 ЦПК не предявляла позов до суду (що я не зміг довести), то і строк позовної давності не переривався, а тому як казав учасник цього форуму " питання взагалі делікатне і виходить за межі процесуального" і прийняття рішення в частині питань, що вирішувалися у відповідності до ст 214 ЦПК ("пропущення строку позовної давності" та докази на їх підтвердження) є сумнівним і необгрунтованим і не спростованим судом з огляду на мої заперечення, що позов належною особоюм не предявлений;

Дискувати можна і далі, але то все перейде у полеміку.
Хотілося б все таки поради як узнати (зафіксувати) мотиви відмов у призначенні експертиз. Факт відмови у призначенні експертиз маю, мотиви юридично мені невідомі, хоча у судовому засіданні був і вуха чистив, але мотивів не чув.

27/12/17 12:09  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Евгений Осычнюк    27/12/17 12:06Дерево
П.С. Якщо Ви вирішили мені щось доводити, або екзаменувати, то спочатку визначтесь, що Вам потрібно - конкретна порада, чи послуги психотерапевта.

27/12/17 12:06  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    27/12/17 07:39Дерево
Правильне, на цій стадії суд взагалі перевіряє лише формальні вимоги до позову.

27/12/17 07:39  lentar > Евгений Осычнюк    27/12/17 07:24Дерево
Я от теж не розумію. Ухвала про відкриття провадження, по суті правильне рішення, чи ні?

27/12/17 07:24  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    26/12/17 20:55Дерево
Я так і не зрозумів: а як саме рішення, по суті правильне, чи ні?

26/12/17 20:55  lentar > Marlboro!    26/12/17 20:16Дерево
У мене підпис на позовній заяві є. Ми ще не зясували наявність повноваження "першого" представника на право звернення до суду та на ведення справи.

26/12/17 20:46  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    26/12/17 20:15Дерево
Дякую, а то я вже подумав, що мені це наснилось.

26/12/17 20:16  Marlboro! > lentar    26/12/17 19:40Дерево
Питання повноважень представника залишилось не розкритим.
У представника (не тієї особи, яка підписала позов, а яка була в суді) - повноваження були?

26/12/17 20:15  Marlboro! > Евгений Осычнюк    26/12/17 19:12Дерево

26/12/17 19:40  lentar > Евгений Осычнюк    26/12/17 19:12Дерево
Я про своі "цивільно-процесуальні відносини" з юридичною осообою знаю. Точніше іх відсутність. Згоди позиватися до мене та позовних вимог від так званого позивача не отримував

26/12/17 19:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    26/12/17 19:05Дерево
У мене, наприклад, в 90-х роках було 2 різних підписи - для банку, і "для взагалі". Років з 8 тому було роз"яснення ВСУ, що якщо підпис на процесуальному документі виконаний іншою особою, але сама "належна" особа підтримує заявлені вимоги, то у суду немає підстав визнавати цей документ не поданим. На жаль, не зміг найти, і не пам"ятаю, чого конкретно це стосувалось - позову, чи апеляції.

26/12/17 19:05  lentar > Евгений Осычнюк    26/12/17 17:49Дерево
А це представник? Навіть експертом не треба бути, щоб побачити,що підпис позивача на позові не співпадає з його підписом на довіреності,тобто виконаний іншою особою.

26/12/17 17:49  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    26/12/17 12:47Дерево
А цей представник був повноважний? Позов підтримував?

26/12/17 12:47  lentar > Евгений Осычнюк    26/12/17 12:20Дерево
Представник позивача визнав у засіданні, і сказав хто підписав позов

26/12/17 12:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    26/12/17 08:43Дерево
А як саме "зясувалося, що позовна заява, за якою відкрите провадження у справі, подана від імені директора ОСОБА за підписом іншої особи"? Це сам позивач заявив, або що?

26/12/17 10:21  ЗнаюВсе > lentar    26/12/17 08:43Дерево
Дайте номер дела. Иначе все это больше смахивает на плод Вашего воображения

26/12/17 08:43  lentar > Евгений Осычнюк    26/12/17 08:06Дерево
"Сам позивач визнав цей факт" Позивача -юридичної особи, у суді не було, та й нічого він не визнавав. Був "представник".
" До того ж, ЦПК не містить такої підстави залишення позову без розгляду, як сумніви щодо авторства підпису - важливо щоб напроти графи "позивач" було щось намальовано рукою"

У судовому засіданні по суті зясувалося, що позовна заява, за якою відкрите провадження у справі, подана від імені директора ОСОБА за підписом іншої особи, документу, що підтверджує повноваження останньої особи на ведення справи та звернення до суду з позовом від позивача-юридичної особи, суду не надано. За таких обставин позов підлягає залишенню без розгляду на підставі п.2 ч.1 ст.207 ЦПК України. Проте, не залишений

26/12/17 08:06  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > нажаль    25/12/17 21:35Дерево
Ключова фраза - "Сам позивач визнав цей факт". Як кажуть, відчуйте різницю. Вирішення за позивача питання подачі позову - це посягання на його процесуальні права. До того ж, ЦПК не містить такої підстави залишення позову без розгляду, як сумніви щодо авторства підпису - важливо, щоб напроти графи "позивач" було щось намальовано рукою, а не прінтером.

25/12/17 23:10  lentar > Евгений Осычнюк    23/12/17 16:37Дерево
Підпис на позові може бути виконаний і компютером.
"Тобто якщо є документ "позовна заява", там у графі "позивач" поставлений незрозумілий хрестик, але сам позивач не відмовився від позову то у інших сторін справи немає формального права оспорювати цей підпис, бо це буде втручанням у процесуальні права позивача"

У мене "позивач" юридична особа, так як підпис на позові підроблений, позивач - юридична особа, не набула цивільну процесуальну діздатність, а тому не може виконувати обовязки позивача у суді.

25/12/17 21:35  нажаль > lentar    24/12/17 18:39Дерево
Я особисто згоден, що позов, підписаний невідомою особою, слід залишати без розгляду. У мене в практиці це було встановлено у судовому засіданні. Сам позивач визнав цей факт. Але продовжували розгляд. На жаль в практиці судів чомусь цей важливий момент ( по факту підробка документу) чомусь ігнорується. А якщо це пов'язано з позовною давністю, то питання взагалі делікатне і виходить за межі процесуального.
П.С. Для всіх опонентів автора. Я чомусь побоююсь спонукати осіб, які за позивача приходять забирати позов підписатися "за папу-за маму". Просто не впевнений, що не знайдеться слідчий, який таки порушить кримінальну справу.

24/12/17 18:39  lentar > Лопатухин    24/12/17 17:18Дерево
Та й так все ясно.
Описову (із зазначенням суті питання) та мотивувальну частину ухвали не можуть дати, бо стане ясно, що позов подано до суду від імені заінтересованої особи особою, яка НЕ ​​має повноважень на ведення справи, що тягне залишення позову без розгляду.

24/12/17 17:18  ЛопатухинОтправить письмо > lentar    19/12/17 10:38Дерево
Сообщите номер вашего судебного дела- и всем сразу станет все понятно...

23/12/17 21:25  lentar > АнтиКом    23/12/17 21:08Дерево
" З позовною заявою вже все зрозуміло" Мені теж зрозуміло. Заяву від імені заінтересованої особи подано особою, яка не має повноважень на ведення справи

23/12/17 21:08  АнтиКомОтправить письмо > lentar    23/12/17 14:36Дерево
«По підроблених документах з мене стягнули заборгованість. Підроблена також позовна заява.»

Це з Вашого попереднього посту. З позовною заявою вже все зрозуміло. Що ще, на Вашу думку, було підроблено? «форму і зміст позовної заяви і розрахунок боргу» не пропонувати.

23/12/17 17:42  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    23/12/17 17:18Дерево
В Ваші - ніхто не втручався, якщо Ви відповідач. Перечитайте ще раз попередні дописи, і поставимо на цьому крапку, бо Ви вже по п"ятому колу пішли.

23/12/17 17:18  lentar > Евгений Осычнюк    23/12/17 16:37Дерево
Відповідно до старого ЦПК ст.119 "Позовна заява підписується позивачем"
Питання.. Хто підписав? Хто втручається у мої цивільні (цивільно-процесуальні) права та обовязки

23/12/17 16:37  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    23/12/17 14:36Дерево
Ніяк, якщо в матеріалах справи цього немає. А чому саме відмовили, я вже написав, і ця причина цілком обгрунтована. Суд має право відмовити у вчиненні процесуальної дії, що не стосується предмету спору. За змістом ч.2 ст.11 "старого" ЦПК, особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Тобто якщо є документ "позовна заява", там у графі "позивач" поставлений незрозумілий хрестик, але сам позивач не відмовився від позову - то у інших сторін справи немає формального права оспорювати цей підпис, бо це буде втручанням у процесуальні права позивача.

23/12/17 14:36  lentar > Евгений Осычнюк    23/12/17 12:09Дерево
У мене у судовому рішенні встановлено хто звернувся з позовом. Хоча на самому ділі особа не зверталася.
Підроблено також форма і зміст позовної заяви і розрахунок боргу. У судових засіданнях були заявлені клопотання про призначення експертиз. Експертизи не призначені. Мотивів відмови не чув. У справі їх не бачив.
Як взнати мотиви?

23/12/17 12:09  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    23/12/17 09:33Дерево
Тоді, по факту, позивач підтримував позовні вимоги за тою заявою, яку за нього хтось подавав - з точки зору диспозитивності цивільного процесу, це лише його проблеми, і ніхто не вправі оспорювати підпис від його імені. Наприклад, є таке рішення з подібного приводу: «Постановляючи ухвалу про призначення експертизи, суд першої інстанції не врахував, що нормами процесуального закону не передбачено призначення експертизи щодо перевірки підпису позивача на позовній заяві» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Крім позову, ще щось було підроблено?

23/12/17 09:33  lentar > Евгений Осычнюк    23/12/17 07:33Дерево
Так. Вимагав виконати рішення.рішення виконав я через виконавчу.тепер хочу взнати хто мені збитки наніс внаслідок підробки документів

23/12/17 07:33  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    22/12/17 19:54Дерево
Третій раз ставлю те ж саме питання: як зараз позивач по справі ставиться до її результату? Вимагає виконати рішення, взагалі не в курсі, або що? Можете не відповідати, якщо немає бажання - але тоді не розраховуйте на чиїсь поради.

22/12/17 19:54  lentar > Евгений Осычнюк    22/12/17 12:30Дерево
"це точно?" Ви про які відносини маєте на увазі? цивільно-процесуальні чи цивільні?
Якщо про цивільно-процесуальні, то вони виникли незаконно, так як позов підроблений, а тому у суді я не повинен бути відповідачем у суді. Раз немає належних цівільно-процесуальних відносин, то що будемо у суді робить?
"За межі якого кола вийшли Ваши персональні дані" Невстановлена особа, що підробила позов, оброблювала, зберігала мої дані та використала у суді. Питання знову- Хто?

22/12/17 12:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    22/12/17 10:54Дерево
"Я знаю, що жодних відносин з "позивачем" не маю" - це точно? Тобто, суди 3-х інстанцій одночасно помилились?
"Проте, хтось їх розповсюдив" - серед кого, працівників суду? Ви в курсі, що доступ до матеріалів справи мають лише сторони? Тобто Ви, позивач, який "розповсюдив", і працівники суду. За межі якого кола вийшли Ваши персональні дані?

22/12/17 10:54  lentar > Евгений Осычнюк    22/12/17 07:33Дерево
"Щодо "розповсюдження персональних даних в суді" - це Ви трохи не туди."
Чого не туди. Я знаю, що жодних відносин з "позивачем" не маю, позивач не має право оброблювати мої персональні дані. Проте, хтось їх розповсюдив. Позов підроблений. Питання.-Хто?

22/12/17 09:25  ЗнаюВсе > lentar    21/12/17 22:17Дерево
Поясните пожалуйста, что Вы вкладываете в фразу "поддельный иск"? Каким образом он подделан? Подделана подпись?

22/12/17 09:23  ЗнаюВсе > АнтиКом    21/12/17 18:15Дерево
@Суд бы отказал 100 % - какие основания у суда сомневаться в подлинности документов? Да и вообще это не компетенция суда разрешать такие вопросы@

Перечитайте раз 10 и может Вы поймете, что я писал

22/12/17 07:33  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    21/12/17 22:17Дерево
І все-таки - а як сам позивач зараз до цього ставиться? Щодо "розповсюдження персональних даних в суді" - це Ви трохи не туди. Суд є органом державної влади, який за визначенням працює лише з персональними даними.

21/12/17 22:17  lentar > Евгений Осычнюк    21/12/17 20:18Дерево
Крити можна чим хочеш,наприклад
1) Хто і на якій підставі розповсюдив мої персональні дані в суді
2) Хто підписав і подав позов?
3) чи позов підписано та подано особою, що має цивільно-процесуальну і цивільну дієздатність.
Я не оспорюю факт подачі позову. Я кажу, що цивільно-процесуальні відносини виникли незаконно, так як позовна заява підроблена, а тому не повинен бути відповідачем у суді..
Судовими рішеннями, які вступили у законну силу встановлено, що в суд звернувся саме позивач.

21/12/17 20:18  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > lentar    21/12/17 19:15Дерево
"Я суду надав докази на підтвердження обставин, того шо позов підроблений..." - так Ви про це просили експертизу? Можу Вас розчарувати - суд Вам відмовив цілком обгрунтовано, тому що Ви до позову, як відповідач, не маєте жодного відношення, і не вправі оспорювати факт його подачі, тому що гіпотетичне подання позову не тою особою, яка в ньому зазначена, не порушує ваші права. Оспорювати факт подання позову може робити лише особа, від імені якої подано возов. Цікаво. а як позивач реагував на надіслання йому повісток? І якщо він не згоден з позовом, то він не повинен нполягати на виконанні рішення, і тоді Вам повинно бути байдуже, що з цим позовом, але це не так? Можу зробити припущення, що позов (як документ) дійсно був підроблений - таке нерідко трапляється в практиці, але позивач був цілком згодний з самим позовом. Тоді Вам взагалі нічим крити.

21/12/17 19:15  lentar > ЗнаюВсе    21/12/17 17:36Дерево
приписи норм ЦПК мають на меті забезпечення, як конституційних засад змагальності сторін та рівності усіх учасників процесу перед законом і судом (п. п. 2, 4 ч. 3 ст. 129 Конституції України),
Принцип рівності сторін у процесі вимагає, щоб кожній стороні надавалася розумна можливість представляти справу в таких умовах, які не ставлять цю сторону у суттєво невигідне становище відносно другої сторони (п. 87 Рішення у справі "Салов проти України" від 06.09.2005 року).

У Рішенні у справі "Надточий проти України" від 15.05.2008 року зазначено, що принцип рівності сторін передбачає, що кожна сторона повинна мати розумну можливість представляти свою сторону в умовах, які не ставлять її в суттєво менш сприятливе становище в порівнянні з опонентом.
Відтак, на стадії прийняття позовної заяви до розгляду та порушення провадження у справі суд має бути впевненим у тому, що зазначені засади не були порушені заявником позову.

Я суду надав докази на підтвердження обставин, того шо позов підроблений, заявив відповідне клопотання, від так далі рухатися у справі неможливо,цивільно-прцесуальні відносини виникли незаконно, тому " не маю розумну можливість представляти свою сторону в умовах, які не ставлять мене суттєво менш сприятливе становище в порівнянні з опонентом".

21/12/17 18:15  АнтиКомОтправить письмо > ЗнаюВсе    21/12/17 17:36Дерево
1. В ухвале про отказ и была бы мотивировка – а ведь именно это интересует ТС.
2. Не компетенція суда назначать экспертизу? Спасибо, я такого анекдота еше не слышал.

21/12/17 17:36  ЗнаюВсе > АнтиКом    21/12/17 17:16Дерево
Суд бы отказал 100 % - какие основания у суда сомневаться в подлинности документов? Да и вообще это не компетенция суда разрешать такие вопросы

21/12/17 17:16  АнтиКомОтправить письмо > lentar    19/12/17 10:38Дерево
Потрібно було подавати заяву про забезпечення доказів шляхом проведення експертизи.

21/12/17 11:31  ЗнаюВсе > lentar    20/12/17 10:23Дерево
А в Вашу светлую голову не приходила мысль, что вопросом подделки документов занимаются правоохранительные органы? Не было мысли написать заявление туда и по результатам рассмотрения этого заявления уже и исключать эти документы из доказательств по делу?

Если так каждый ответчик будет кричать в суде, что "иск подделали" давайте назначайте "экспертизу иска", то дела будут вообще десятилетиями рассматриваться

20/12/17 15:15  korsikovОтправить письмо > lentar    20/12/17 14:33Дерево
Ссылку на реестр можно?

Страницы: << [1] 2 >>    Всего: 2

Реклама

bigmir)net TOP 100