RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Дарування частки ТОВ і визнання обдарованого учасником


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/02/18 17:49  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Bantello    23/02/18 17:33Дерево
Який передбачає процедуру внесення змін до ЄДР.

23/02/18 17:33  BantelloОтправить письмо > Евгений Осычнюк    10/02/18 17:39Дерево
Дякую, що відгукнулись. Прошу, по можливості, зазначити, про який саме механізм йде мова?
Завчасно вдячний.

23/02/18 17:32  BantelloОтправить письмо > Mark-Don    9/02/18 17:40Дерево
Зрозумів. Дякую за посилання.

10/02/18 17:39  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Bantello    8/02/18 20:19Дерево
Рішення суду може бути підставою для внесення змін, але не більше, ніж звичайний правочин. Тут треба розділяти декілька аспектів: 1) суд дійсно може визнати право власності на частку за певною особою, але ЗЗУ повинні проголосувати за нового учасника, якщо не проголосують - то нічого з цим не зробиш 2) навіть якщо проголосують, то ще потрібно внести зміни до статуту, бо реєстратор не зможе внести зміни до ЄДР 3) і останнє - уповноважена особа повинна подати заяву реєстратору, іншого мезанізму не існує. А захистити право власності можна дуже просто - в законі прописаний механізм, що повинен для цього зробити власник, якого не прийняли до складу учасників.

9/02/18 17:40  Mark-DonОтправить письмо > Bantello    9/02/18 16:36Дерево
Ну так это не моя позиция.

См. ПЛЕНУМ ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВА від 25 лютого 2016 року N 4
.............................
2.6. Право власності на частку в статутному капіталі ТОВ або ТДВ у третьої особи виникає з моменту укладення договору, якщо інше не встановлено домовленістю сторін (стаття 363 ЦК України). Набуття права власності на частку в статутному капіталі надає третій особі право на вступ до ТОВ.
Право участі у ТОВ або ТДВ є особистим немайновим правом, а отже, автоматичного набуття статусу учасника товариства у зв'язку з набуттям третьою особою права власності на частку в статутному капіталі не відбувається.
Право безпосередньої участі у ТОВ або ТДВ третя особа набуває тільки з моменту вступу до товариства, що має бути підтверджено відповідним рішенням загальних зборів учасників товариства.

9/02/18 16:36  BantelloОтправить письмо > Mark-Don    8/02/18 20:33Дерево
Дякую за Вашу позицію.
Якщо у когось будуть ще думки - прошу висловити.
Завчасно вдячний.

8/02/18 20:33  Mark-DonОтправить письмо > Bantello    8/02/18 20:19Дерево
Повторюсь - суд не может принять решение о принятии или непринятии лица в состав участников. Такое решение принимает исключительно ОСУ.

8/02/18 20:19  BantelloОтправить письмо > Mark-Don    21/12/17 18:46Дерево
Дякую за відповідь. Теж так думаю, враховуючи положення чинного законодавства. Але, все ж таки, виходить, право власності на частку у статутному капіталі, згідно чинного законодавства, переходить в момент укладення угоди, а ось учасником людина стає - з моменту прийняття рішення/внесення інформації про нього як учасника ТОВ у ЄДР.
Виходить, у випадку відмови Загальними Зборами прийняти власника частки шляхом прийняття відповідного рішення, у такого власника відсутній будь-який законний механізм захисту права власності?
Хіба рішення суду не може бути підставою для внесення змін/відомомстей до ЄДР? Я знайомився з цим питання - закріплено, що рішенням суду можуть вноситись зміни. Але от чи стосується це питання внесення змін про учасників ТОВ?

21/12/17 18:46  Mark-DonОтправить письмо > Bantello    21/12/17 18:20Дерево
Так, "обов'язково має бути рішення Загальних Зборів для визнання третьої особи як учасника ТОВ".
С целью включения нового лица в состав участников общества обязательно вносятся изменения в устав.
Внесение изменений в устав относится к исключительным полномочиям ОСУ (ст. 41 Закона О х.о.). Поэтому в случае отказа ОСУ от внесения изменений в Устав, собственник подаренной доли участником не станет. Суд в данном случае не имеет права обязать общество принять 3-е лицо в состав участников.

21/12/17 18:20  BantelloОтправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Є актуальне питання: частка у статутному капіталі ТОВ була подарована третій особі. Важливим є питання:
1. Дана третя особа (обдарована) вважається учасником ТОВ з усіма правами учасника з моменту: 1) реєстрації у ЄДР? 2)прийняття рішення Загальними Зборами ТОВ? чи 3) з моменту укладення правочину (в даному випадку договору даруванн)? Прошу надати, за можливості, ссилку на законодавство або просто сказати де це зазанчено, адже дане питання урогульоване лише двума Постановою Пленуму ВГСУ від 25.02.2016 № 4 "Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з корпоративних правовідносин" та ще однією від 2008 року, та й вони говорять протилежні речі.
2. Прошу надати власне бачення (чи посилання на законодавство) чи можна у судовому порядку зареєструвати дану третю особу як учасника ТОВ, якщо Загальні Збори ТОВ не приймають рішення про прийняття даної тертьої особи у склад учасників? Чи можна потім на підставі даного рішення суду (якщо таке буде наявне) зареєструвати тертю особу як учасника ТОВ у реєстратора? Чи можливо обов'язково має бути рішення Загальних Зборів для визнання третьої особи як учасника ТОВ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100