RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Збільшення шестимісячного строку в ПОРУЦІ (ч. 4 ст. 559 ЦК) !?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/12/17 16:45  bracaОтправить письмо   Дерево
У договорі від 26.05.2010 року зазначено: "5.1. Дійсний договір набуває юридичної сили з моменту підписання сторнами і діє до припинення забезпеченого ним зобов'язання ПОЗИЧАЛЬНИКА за Договором. 5.2. Порука також припиняється, якщо КРЕДИТОР проятгом 3-ох років з дня настання строку виконання зобов'язання ПОЗИЧАЛЬНИКА за договором не пред'явить вимог до ПОРУЧИТЕЛЯ. Якщо строк виконання зобов'язання не зазначений або визначений моментом вимоги то відповідальність ПОРУЧИТЕЛЯ перед КРЕДИТОРОМ припиняється після закінчення одного року з дня укладення цього договору". Кредитний договір діяв з 26.05.2008 -25.05.2010 року. Банк з позовом до ПОРУЧИТЕЛЯ звернувся 27.08.2010 року при цьому, що заборгованість ПОЗИЧАЛЬНИКА виникла ще у грудні 2008 році і не погашена до дня пред'явлнення позову. ЗАПИТАННЯ: Чи мав право банк приписати у договорі та змінити шестимісячний строк (ч. 4 ст. 559 ЦК) на трирічний? Я чув про судову практику, що цей строк є приклюзивним та імперативним, і не може бути зміненим навіть договором.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100