RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пільги матері дитини з інвалідністю


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/02/18 11:24  Domin2010Отправить письмо > lyk    13/02/18 12:22Дерево
повинні це одне ,а в реальності зовсім інше.І ще я не зустрічаю в в даному порядку про повернення коштів, якщо таке саніторно курортне лікування не відбулося?

13/02/18 12:22  lyk > Domin2010    13/02/18 10:28Дерево

13/02/18 12:20  lyk > Domin2010    13/02/18 10:28Дерево
путівками таку категорію забезпечує місцевий заклад охорони здоровя, а не соцзабез...

13/02/18 10:28  Domin2010Отправить письмо > ОК АКА Олюня    10/01/18 19:16Дерево
В школі вчителі повідомили ,що для дітей інвалідів виділяються кошти для реабілітації тобто (поїздки на санаторно-курортне лікування і тд і тп)та якщо така поїздка не відбулася батьки можуть отримати ці кошти в місцевому соцбезі.Однак при зверненні до останнього прозвучала відповідь ,що ми про таке не чули скажіть ще нам? Якщо потрібно то можу скинути копію документу на , який ссилаються вчителі?

10/01/18 19:16  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Domin2010    10/01/18 19:09Дерево
если такая льгота есть в колдоговоре Вашего предприятия.
я не знаю, где Вы это вычитали или вырвали из контекста, но прочтите ст.ст.9-10 КЗоТ сами [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

10/01/18 19:09  Domin2010Отправить письмо > Matias    29/12/17 08:37Дерево
Одному з батьків дитини-інваліда може бути надано один додатковий вихідний день на місяць за рахунок власних коштів підприємства на підставі ст. 9-10 КЗпП України.
Тобто батько або мати має право вимагати на підприємтві один раз на місяць вихідний за рахунок підприємтва чи бюджетної організації? Бо сам вираз може бути надано звучить якось непевно або може бути надано або не може бути надано?

29/12/17 08:37  MatiasОтправить письмо > Domin2010    26/12/17 16:46Дерево

26/12/17 16:46  Domin2010Отправить письмо   Дерево
Проконсультуйте, які має пільги мати дитини інваліда з дитинства (розумова відсталість) та чи передбачаються якісь фінансові допомоги на реабілітацію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100