RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визнання недійсним договору резервування


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/01/18 10:21  Nataliya2507 > Venice17    3/01/18 10:41Дерево
Вы проверяли: полномочия лиц, заключивших договор; на основании чего рассчитана цена договора; и другие существенные условия?

4/01/18 18:33  Marlboro! > Venice17    4/01/18 16:06Дерево
В такому разі договір резервування є удаваним (стаття 235 ЦКУ) з прихованою орендою землі. При цьому це укладення договору оренди землі в обхід голосування про це радою та без торгів (якщо такі передбачались щодо цієї землі). Це достатні підстави для визнання прихованого договору оренди недійсним.

У ВСУ було схоже по мотивам [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] у ВГСУ була також практика по Одесі [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

4/01/18 16:06  Venice17 > Marlboro!    3/01/18 17:21Дерево
Це результат "креативу" Одеської міської ради, яка затвердила типовий договір резервування і на підставі рішення №846-VI від 08.07.2011р. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] зобов'язувала укладати договір резервування місця розташування об'єкту, відповідно до якого «Власник» надає, а «Місцевикористовувач» приймає в строкове, платне користування місце розташування об'єкту, який знаходиться за адресою.... між суб'єктом господарювання, зацікавленим у набутті права на земельну ділянку та Одеською міською радою.

Тобто, особа, яка подала документи для укладення договору оренди ділянки комунальної власності, у разі прийняття Одеською міською радою рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, повинна була на час на виготовлення документації із землеустрою та реєстрації відповідного права власності укладати вказаний договір резервування на цю земельну ділянку, який діє до моменту укладення договору оренди. За таке користування договором резервування встановлювалась і плата - 5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Процес укладання договору оренди міська рада досить довго затягувала, плата за земельну ділянку фактично нараховувалася як орендна, але на підставі договору резервування. Виникають сумніви, що міськрада взагалі має право стягувати плату на користування земельною ділянкою за таким договором, тому хотілося б дізнатися, чи можливе визнання його недійсним.

4/01/18 15:57  VictorОтправить письмо > Venice17    3/01/18 10:41Дерево
шукайте в архіві - тема неодноразово обговорювалася

3/01/18 17:21  Marlboro! > Venice17    3/01/18 10:41Дерево
А в чому полягає суть конкретного договору який Ви хочете оскаржити? Очевидно, що це нетиповий договір, результат чийогось креативу. Тому треба більш конкретно описати.

3/01/18 10:41  Venice17   Дерево
Доброго дyя. Виникло таке питання: чи має право міська рада укладати договори резервування земельних ділянок до укладання договору оренди, адже ні Земельним, ні Податковим кодексом не передбачена така підстава користування землельною ділянкою як договір резервування. Чи взагалі існує позитивна судова практика визнання таких договорів недійсними?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100