RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Борг за кредитним договором


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/01/18 13:21  RatatuiiskbОтправить письмо > Евгений Осычнюк    6/01/18 07:35Дерево
Дякую

6/01/18 07:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ratatuiiskb    5/01/18 19:25Дерево
Пеню - цілком можливо, з урахуванням ситуації, але якщо рішення вже набрало чинності і строки на оскарження вже поновити не можна, то хіба що розстрочити, в порядку виконавчого провадження.

5/01/18 19:25  RatatuiiskbОтправить письмо > Евгений Осычнюк    5/01/18 17:41Дерево
А чи можливо використати той факт, що особа отримала інвалідність і через це вона, наприклад, перестала сплачувати борг? Тобто, мене цікавить, чи є якийсь шанс зняти ту пеню, штраф яка набігла за цей термін, коли особа почала порушувати зобов язання за кредитним договором? Зрозуміло, що з основною сумою борга вже нічого не зробиш, хоча б пеню зняти...

5/01/18 17:41  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ratatuiiskb    5/01/18 15:03Дерево
А яка тут "практика" потрібна, коли все передбачено законом? Якщо було рішення лише про стягнення на предмет застави, то ВП повинно бути закрите у зв"язку з повним виконанням. Несплачений виконавчий збір - стягується на загальних підставах. На залишок боргу банк може подати позов на загальних підставах, і звернути рішення до виконання. Ось ці "хвости" можуть бути погашені за рахунок іншого майна боржника, а також за рахунок 20% пенсії або з\п, якщо отримує.

5/01/18 15:03  RatatuiiskbОтправить письмо   Дерево
Особа взяла кредит. Пізніше захворіла, отримала інвалідність, та перестала виплачувати даний кредит. НА сьогдні вже є рішення суду, було реалізовано в рамках виконавчого провадження предмет застави. Але цих грошей, які були отримані від продажу предмета застави, не вистачає щоб повністю покрити борг. Скажіть, можливо хтось з таким зустрічався, можливо в когось є практика з цього питання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100