RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відмова ДФС від підписання обхідного листа при ліквідації ТОВ - порядок судового оскарження

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

20/01/18 07:39  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Евгений Осычнюк    20/01/18 07:37Дерево
П.С. Помилка, правильно ось так: "щодо юридичної особи, що ліквідується, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати податків і зборів та/або наявність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування";

20/01/18 07:37  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    20/01/18 07:29Дерево
Я ж написав - прочитати уважно. Щодо реэстратора: "Стаття 28. Відмова у державній реєстрації 1. Підстави для відмови у державній реєстрації: 11) документи для державної реєстрації припинення юридичної особи подані: щодо юридичної особи, що реорганізується, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати податків і зборів та/або наявність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та відсутній узгоджений план реорганізації юридичної особи"; [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Щодо ДФС: прочитайте уважно порядок ліквідації юридичної особи, підстави проведення перевірки, і зверніть увагу на всі граничні терміни з цього приводув ПКУ, ЦКУ і ГКУ.

20/01/18 07:29  attorney13 > Евгений Осычнюк    14/01/18 07:30Дерево
Шановний Євген, я тому і звернувся до Вас, оскільки не зазначено це ні в Кодексі, ні в Законі. Конкретних норм права я там не знайшов.

14/01/18 07:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    13/01/18 19:43Дерево
Реєстатор має такі підстави, перечитайте уважно спецзакон. По ДФС - перечитайте уважно ПКУ (перевірки), а також ЦКУ и ГКУ у відповідних розділах, там все це є.

13/01/18 19:43  attorney13 > Евгений Осычнюк    13/01/18 18:18Дерево
Реєстратор не має правової підстави, в їх спеціальному законі норми для відмови через мої підстави - немає.
До ДФС не можу підібрати конкретної норми права, що порушується.

13/01/18 18:18  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    13/01/18 17:54Дерево
А до чого тут реєстратор? Якщо він отримав формально законний документ, і діяв на формально законній підставі - у позові в цій частині відмовлять.

13/01/18 17:54  attorney13 > Евгений Осычнюк    13/01/18 16:31Дерево
Може краще позов до ДФС та Реєстратора одночасно подати, щодо зобов'язання вченити певні дії, а саме: 1. ДФС - надати реєстратора повідомлення про відсутнсть претензій, 2. Реєстратор - внести до ЄДР відомості про ліквідацію
Як Вам така ідея ?

13/01/18 16:31  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Евгений Осычнюк    13/01/18 16:30Дерево
П.С. Наявність(відсутність) податкового боргу не має принципового значення.

13/01/18 16:30  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    13/01/18 13:37Дерево
Вам треба оскаржувати дії (бездіяльність) ДФС щодо участі у поцедурі ліквідації, почитайте ПКУ в цій частині, там є всі граничні терміни.

13/01/18 13:37  attorney13 > Евгений Осычнюк    9/01/18 07:25Дерево
Мова майже про це, а саме про те, що у Товариства справа про оскарження податкових повідомлень-рішень знаходиться на розгляді в Вищому адмін суді, який сьогодні не діє. А рішення попередніх інстанцій усі були на користь Товариства, тобто ППР визнано в судовому порядку скасованими і рішення суду апеляційної інстанції набуло чинності.

У посиланні на ст. 28 закону "про держ реєстрацію ... " - відсутня норма щодо судового оскарження, а податкового боргу за наслідками ліквідаційної перевірки ДФС - не виявлено. Усі борги підприємство сплатило перед бюджетом.

Юридичний відділ ДФС просто прагне недопустити ліквідацію Товариства, поки судовий спір по ППР не вірішено в Вищому адмін суді, хоча рішення вже набуло законної сили.

9/01/18 07:25  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    8/01/18 21:43Дерево
Мабуть, про це мова? "щодо юридичної особи, що ліквідується, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати податків і зборів та/або наявність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Було би краще, якби Ви про це написали з самого початку.

8/01/18 22:35  lawyer_beginnerОтправить письмо > attorney13    8/01/18 21:43Дерево
Тобто ви просто поговорили з держреєстратором.

8/01/18 21:43  attorney13 > Евгений Осычнюк    8/01/18 19:26Дерево
До реєстратора я звертався із усною заявою, на що вона повідомила мене, що від ДФС надійшло застереження про те, що у ДФс є претензії до ТОВ, у зв'язку із чим внесення даних до ЄДР про ліквідацію вони вносити забороняють.

8/01/18 19:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    8/01/18 19:22Дерево
Так Ви звертались до реєстратора із заявою, чи ні? Якщо не звертались - то ми марно витрачаємо час.

8/01/18 19:22  attorney13 > Евгений Осычнюк    8/01/18 16:45Дерево
Я Вас розумію,Ви надали значно простіший шлях, а саме я звернусь із позовом до реєстратора, а Відповідачем - 2 зроблю ДФС.

Просто краще було б процитувати норму, або пункт інструкції щодо обхідного листа та деталі внутрішніх інструкцій ДФС, але ж ніхто не знає де це написано, мабуть таких документів немає.

8/01/18 16:45  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    8/01/18 16:05Дерево
А Ви взагалі заяву до реєстратора подавали? Вам судитися треба буде с реєстратором, якщо вже така ситуація, а не з ДФС.

8/01/18 16:31  Marlboro! > attorney13    8/01/18 16:05Дерево
І що на це сказав реєстратор? Маю на увазі як свою позицію щодо неможливості ліквідації він мотивував, якими нормами

8/01/18 16:05  attorney13 > Евгений Осычнюк    8/01/18 15:16Дерево
Справа в тому, що до Державного реєстратора надійшло повідомлення в електронному вигляді про наявність заперечень від ДФС.

В ДФС є 11 підписів обхідного листа, 8 підписів є, а юридичний відділ та 2 відділи заперечують через наявність судового спору між ДФС та ТОВ щодо ППР, хоча справа знаходиться вже 2 роки в Вищому адмін суді.

8/01/18 15:16  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > attorney13    8/01/18 14:33Дерево
А навіщо це взагалі потрібно? "12. Для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації на підставі рішення про припинення юридичної особи, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - рішення відповідних державних органів, або судового рішення про припинення юридичної особи, не пов’язаного з її банкрутством, після закінчення процедури припинення, але не раніше закінчення строку заявлення вимог кредиторами, подаються такі документи: 1) заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації;
2) довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню". [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/01/18 14:33  attorney13 > attorney13    8/01/18 14:31Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Тут відповіді немає, лише : "відповідальні працівники таких підрозділів (органів) підписують обхідний лист або готують відповідний висновок про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.
Висновки та підписаний всіма структурними підрозділами контролюючого органу обхідний лист зберігаються у реєстраційній частині облікової справи платника податків. Обхідний лист не підлягає видачі платникам податків."

8/01/18 14:31  attorney13   Дерево
Коллеги, не можу знайти норми права, яка порушується органом ДФС при ліквідації ТОВ.

Маю намір звернутися до Окружного адміністративного суду із позовом про зобов'язання ДФС вчинити певні дії, а саме зобов'язати юридичний відділ ДФС підписати обхідний лист та зобов'язати ДФС надіслати Держреєстратору повідомлення про відсутність претензій до платника податків при його ліквідації.

Обхідний лист - це документ, який підписується відділами ДФС при ліквідації ТОВ, зокрема його підписують відділи (обліку та аудиту, юридичний, ПДВ та інші.) на предмет наявності чи відсутності претензій до платника податків.

Юридичний відділ має заперечення до платника податків, тому процедуру ліквідації завершити не можу, а законодавство України не врегульовує це питання ... строки на відповідь, вичерпний перелік підстав для відмови та інше.

При звертенні із позовом до суду - мені буде відмовлено судом навіть у відкритті провадження у справі, оскільки не можу зазначити яку саме норму права ДФС порушує, надаючи відмову від підписання обхідного листа.
В суді будемо з'ясовувати підстави для відмови та їх доцільність.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100