RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договірні зобов'язання з нерезидентом

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

15/01/18 14:59  Rol22 > r.lawyer    9/01/18 17:54Дерево

15/01/18 14:58  MatiasОтправить письмо > r.lawyer    9/01/18 17:54Дерево
У ГПК є Розділ 9 "Провадження у справах за участю іноземних осіб", але я цей розділ не розумію, бо не зрозуміло :)... не прописано чіткій порядок як діяти, тільки відсилання до міжнародних договорів....
2 варіант - найняти австрійську юридичну фірму, щоб реалізували по місцю.

Я просто знаю, випадок, що російська страхова компанія реалізувала регреси до української страхової - через кримські суди. Тобто по праву РФ. Надіслали на адресу боржника в Україну .... ті закинули їх на полицю та забули...:). Не виконали....отже...

15/01/18 14:52  MatiasОтправить письмо > r.lawyer    9/01/18 17:54Дерево
Нашлось только это (Про деякі питання практики розгляду справ за участю іноземних підприємств і організацій - Президія ВГСУ роз'яснення N 04-5/608 від 31.05.2002) - тут какие-то ссылки есть: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

9/01/18 17:54  r.lawyer   Дерево
юридична особа, яка зареєстрована в Австрії, заборгувала суму українській ТОВці. Підкажіть будь ласка міжнародні договори, які б регулювали порядок відшкодування боргу (конвенції і тд), які б могли допомогти вирішити це питання, дякую
Як саме врегулювати даний господарський (комерційний) спір?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100