RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нет регистрации ребенка в загсе


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/01/18 17:04  ТАГ > igorek9    10/01/18 09:58Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] ..."1. Державна реєстрація народження фізичної особи та її походження...
24. Якщо заява про державну реєстрацію народження дитини, яка досягла одного року і більше (додаток 7) надійшла після закінчення одного року з дня народження дитини і до досягнення нею 16 років, то державна реєстрація народження проводиться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання дитини на загальних підставах (за заявою будь-кого з осіб, визначених статтею 144 Сімейного кодексу України, але після перевірки наявності державної реєстрації народження за місцем народження дитини, за місцем проживання батьків дитини на момент її народження або за даними Державного реєстру актів цивільного стану громадян). У цих випадках одночасно подаються один із документів, передбачених у пункті 2 цієї глави, медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу, а також довідка з місця проживання дитини. За відсутності такої довідки дані про місце проживання дитини можуть бути підтверджені паспортом або паспортним документом одного з батьків чи законних представників дитини. Водночас подаються документи, що підтверджують походження дитини. Складений актовий запис про народження із зазначенням після порядкового номера: "Державна реєстрація з пропуском строку" включається до книги поновлених актових записів про народження.

У разі досягнення дитиною 16 років державна реєстрація її народження може проводитися за її особистою заявою з пред'явленням паспорта та відповідно до законодавства, яке регулює порядок поновлення актових записів цивільного стану.

Державна реєстрація народження на підставі рішення суду про встановлення факту народження проводиться за правилами поновлення актових записів, якщо з дня народження дитини, зазначеного у рішенні суду, минуло більше року."

Та почитайте: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
"Державна реєстрація народження дитини, яка досягла 16 років, але актовий запис про народження не був своєчасно складений, може бути проведена за її письмовою заявою з пред'явленням паспорта. Складений актовий запис про народження із зазначенням після порядкового номера: "Державна реєстрація з пропуском строку" - включається до книги поновлених актових записів про народження."

Паспорта немає, тому відмова ДРАЦС і йти в суд.

10/01/18 16:37  KsenijaОтправить письмо > igorek9    10/01/18 14:20Дерево
на что сослались? получите письменный ответ. если отказ незаконен его можно обжаловать в суд.

10/01/18 15:58  Natalya YelizarОтправить письмо > igorek9    10/01/18 14:20Дерево
На якій підставі відмовив? Мав би скласти протокол про адімн правопорушення, накласти штраф і всерівно зареєструвати. Для реєстраці народження єдиним основним документом є медичне свідоцтво про народженн + паспорт особи , що реєструє це народження. Якщо мама не перебуває у шлюбі дитину реєструють за ст. 135 СК як народженою матір'ю одиначкою, якщо в шлюбі - за загальним правилом, вимагаючи паспорти обидвох батьків та свідоцтво про шлюб. Так дійсно, закон визначає обо'язок батьків, або осіб, що їх заміняють упродовж 1 місяця після народження дитини зареєструвати її народження. При цьому це може зробити ибудь-яки відділ ДРАЦС за місцем реєстрації одного із батьків, або місцем народження дитини. Не звернення до органу ДРАЦС для проведення реєстрації народження дитини до сплину місячного строку є підставою для складання протоколу про адімн правопорушення, але аж ніяк не для відмову у проведення реєстрації. Але у мене існують питання - а як дитини до 19 років жила без свідоцтва про народження? її б не мали взяти ні у дитячний садок, ні у школи, не змогли б зареєструвати за місцем проживання ( прописати) . Це є первиним і основним документом. Можливо реєстрації була проведена, однак скажімо якоюсь сільською радом за місцем проживання когось із батьків?

10/01/18 14:20  igorek9 > Ksenija    10/01/18 11:10Дерево
да, отказал

10/01/18 11:10  KsenijaОтправить письмо > igorek9    10/01/18 09:58Дерево
ЗАГС отказал?

10/01/18 09:58  igorek9   Дерево
Прошу помощи. Исполнилось знакомой 19 лет, паспорт не получила, т.к. родители ее не зарегистрировали в загсе при рождении. Есть медицинское свидетельство о рождении, датированное этим годом. Каким образом можно зарегистрировать ее в загсе и впоследствии получить паспорт? Путем подачи искового заявления в суд?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100