RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Переплата по зарплаті

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/01/18 11:07  iii3iii > Ivanna_sh    11/01/18 11:18Дерево
дякую!

11/01/18 11:18  Ivanna_sh > iii3iii    10/01/18 16:12Дерево
В принципі можете, буде переплата по податкам і переплата перед співробітником, які перекриються в січні

10/01/18 16:12  iii3iii > Ivanna_sh    10/01/18 15:24Дерево
дякую що відгукнулися! Я ще не здавала звіт з ЄСВ. Якщо я зроблю перерахунок грудня до подачі звіту. Буду мати таку картину: нарахувала зарплату, ндфл, вз, єсв менше а заплатила більше. В оборотках матиму червоний залишок відповідно по 661, 6411, 642 та 651. Здаю звіти. Показую що нарахувала правильну суму и податків сплатила правильну суму, хоча по факту матиму переплату. В січні нараховую з/п праильно , але сплачу менше на суму податків та з/п виплачених в грудні. Здаю звіти за січень, де показую, що нараховано вірно и показую сплату податків вірно, хоча по факту сплатила податків менше на суму переплат. Чи можна так?

10/01/18 15:24  Ivanna_sh > iii3iii    10/01/18 15:03Дерево
перерахуйте в січні зарплату за грудень, у вас нараховано буде з мінусом і відповідно всі утримані/нараховані податки також з мінусом. В звіті ЕСВ цю суму відобразите подаючи звіт за січень, періодом грудень 2017. Від співробітника довідка не потрібна як на мене, ви з нього не утримуєте, а виправляєте бухгалтерську помилку, бухгалтерської довідки достатньо.

10/01/18 15:03  iii3iii   Дерево
Доброго дня! Працівник прийнятий на роботу з 13.12.2017р. Нарахована та виплачена йому зарплата за повний місяць грудень (переплата складає 8 робочих днів). Маю переплату по ПДФО, ВЗ, ЄСВ та по сумі виданій на руки. Підкажіть, будь ласка, як правильно виправити цю помилку. Працівник напише заяву, що просить утримати з його зарплати помилково отриману ним суму. Я в 1с при нарахуванні зменшу кількість оплачуваних днів на 8, а протабелюю його повний місяць. Таким чином, я в січні заплачу йому менше на суму переплати грудня, з податками аналогічно. Чи можна так зробити?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100