RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Збільшення розміру аліментів у зв'язку із зміною нижньої межі з 30% до 50% прожиткового мінімуму


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/01/18 17:52  KsenijaОтправить письмо > Natalya Yelizar    10/01/18 15:49Дерево
надо подавать, не терять время. а до кассации пока не дошло, видимо. пока та практика сложится. заодно еще и допрасходы пробовать взыскать/доказать.

10/01/18 17:37  ЭдельвейсОтправить письмо > Natalya Yelizar    10/01/18 15:49Дерево
Запрещено размещение "клонированых" тем в форуме.
Правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

10/01/18 15:49  Natalya YelizarОтправить письмо   Дерево
Вітаю. Пишу позов про збільшення розміру аліментів на дитину, призначених у 2011р. у твердій грошовій сумі із визначенням мінімальної межі у 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, у зв язку із набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів», згідно з яким мінімальний розмір аліментів не може бути нижчим 650% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак, заглянула в ЄДРСР, я з привеликим здивуванням з ясувала, що інколи апеляційні суди посилаючись на відсутність підстав, визначених ст. 192 СК для зміри розміру аліментів у таких позовах відмовляють. Хто стикався на практиці? Як на мене прийняття закону, спрямованого на забезпечення належного утримання та соціального захисту дитину саме по собі є підставою для зміни розміру аліментів із зазначенням нижньої межі у визначеному цим законом розмірі. Однак, як видно, апеляційні суди дотримуються іншої позиції. Практики каваційної інстанції не знайшла. Може є якесь роз яснння?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100