RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Субсидія

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/05/18 18:08  lemur2009 > Vlad82    15/01/18 10:21Дерево
Для розрахунку субсидії потрібно вирахувати сукупний дохід домогосподарства

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1156 «Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

та соціальни норми
Постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

15/01/18 10:21  Vlad82   Дерево
доброго дня. Скажіть будь ласка, можу я розраховувати на супсидію, якщо дохід у мене приблизно 10 тис. Квартира 2-х кім. 50 кв.м. Прописані я, дружина, двоє дітей (4 роки і три місяця). Землі, боргів, іншого майна і доходів не має?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100